AKTUALNIE SZUKAMY

Asystent/Asystentka

ASYSTENT/ASYSTENTKA

Jesteś osobą zorganizowaną, pełną energii i gotową wspierać nasz dynamicznie rozwijający się zespół w świecie startupów i innowacji? Jesteś na początkowych etapach swojej kariery? Startup Academy poszukuje Asystenta/Asystentki, który/a będzie bezpośrednim wsparciem dla naszego zespołu wdrażające różnorodne programy innowacyjne we współpracy z dużymi firmami, samorządami czy instytucjami naukowymi. To stanowisko to tylko początek drogi i wielkiej przygody, która nie pozwoli Ci się nudzić, ale także da możliwość rozwoju i awansowania w szybkim tempie na wyższe stanowiska.

Twoje kluczowe zadania:

  • Wsparcie w realizacji projektów startupowych: Będziesz asystować przy programach akceleracyjnych, konferencjach, szkoleniach zamkniętych oraz mentoringach. Twoim zadaniem będzie pomoc w organizacji i koordynacji tych działań – m.in. kontakt z trenerami i mentorami czy obowiązki administracyjne związane z dokumentacją projektową.
  • Komunikacja: Pomoc w utrzymaniu kontaktów z klientami, partnerami, mediami i uczestnikami projektów. Nabędziesz przy tym umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z innowacyjnymi firmami.
  • Wsparcie w przygotowywaniu wniosków i ofert: Pomoc w wypełnianiu dokumentacji i przygotowywaniu ofert dotyczących nowych projektów.
  • Wykonywanie researchu: Zbieranie informacji oraz tworzenie baz danych niezbędnych do realizacji działań organizacji.
  • Pomoc w pozyskiwaniu projektów: Wsparcie w aktywnym poszukiwaniu możliwości dotacyjnych, samorządowych i korporacyjnych.
  • Asystowanie podczas wydarzeń branżowych: Wsparcie w reprezentowaniu firmy, przygotowywaniu materiałów i logistyce podczas wydarzeń.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności organizacyjnych i zdolności do pracy w zespole.
  • Komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania. Brak strachu przed rozmowami telefonicznymi:)
  • Zainteresowania światem startupów i innowacji.
  • Gotowości do nauki i rozwoju w dynamicznym środowisku.
  • Status studenta – mile widziany –> dostosowany grafik czasu pracy do zajęć na uczelni.
  • Język polski na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Możliwość nauki od doświadczonych specjalistów w branży startupowej.
  • Praca w systemie hybrydowym – 2 dni zdalnie, 3 dni w biurze na Mokotowie (w wyjątkowych sytuacjach też w pełni zdalnie).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zespole pełnym pasji.
  • Możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowiska.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Możliwość pracy na pełen etat, ale również na ½ lub ¾.

Zainteresowana/y? Dołącz do nas!

Wyślij nam swoje CV lub link do profilu na Linkedin na mail: kontakt@startupacademy.pl

Napisz również krótko, dlaczego chcesz u nas pracować😊 Jesteśmy bardzo ciekawi!

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, ale wszystkim życzymy powodzenia:)