Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

W czasie spotkania dowiesz się jak pozyskać do 2 mln zł w ramach inwestycji z funduszu kapitałowego Brave Seed Fund, działającego w województwie warmińsko – mazurskim, a także:

Dowiesz się jak zaprezentować swój pomysł, aby zainteresować inwestora oraz jak przekonać go do inwestycji w Twoje przedsięwzięcie

Dowiesz się jak wygląda proces inwestycyjny oraz jakimi kryteriami kierują się inwestorzy podejmując decyzję o wejściu kapitałowym. 

Usłyszysz historie zdobywania inwestycji, budowania relacji z inwestorami oraz pracy nad dalszym rozwojem swojego przedsięwzięcia

Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się

W webinarze możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność. Jednak pamiętaj, że zapisując się na webinar dedykowany temu regionowi, posłuchasz przedstawiciela funduszu VC, który inwestuje właśnie w tym regionie.

Województwo warmińsko-mazurskie

05.07.2021 r.
godz. 18.00 –  20.00

Poznaj prowadzących

Województwo warmińsko-mazurskie
05.07.2021

Moderator

Michał Misztal

Poznaj moderatora ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Startup: mTap Smart City

Błażej Żyliński

Poznaj startup ➞

Seryjny przedsiębiorca urodzony w Iławie. Współwłaściciel czterech spółek technologicznych. Lider projektów badawczo-rozwojowych związanych mi.n. drukiem 3D w kosmonautyce i telemedycyną. Ponadto w obszarze jego zainteresowań leży smart city, robotyka i energetyka. Rodzinnie silnie związany z samorządem terytorialnym.

Doświadczenie w tym zakresie zdobywał od kołyski, co przekłada na działanie spółki mTap w zakresie inteligentnego oświetlenia miejskiego i gospodarki odpadami. Pierwsze poważne doświadczenie inżynierskie zdobył na Politechnice Warszawskiej w Studenckim Kole Astronautycznym, gdzie budował rakiety i łaziki marsjańskie.

Przez 2 lata pracował nad symulatorami mikrograwitacji i górnictwem kosmicznym w Centrum Badań Kosmicznych PAN. Działalność biznesową zaczynał w 2015 roku w spółce TechOcean, której jest współzałożycielem. TechOcean to obecnie jeden z czołowych hardware house’ów w Polsce. W swojej pracy najbardziej ceni wyzwania technologiczne i ujarzmianie praw fizyki.

Prezes Zarządu Brave Seed Fund

Łukasz Feldman

Poznaj fundusz VC ➞

Partner Zarządzający i założyciel Brave Venture Capital. Współtwórca i zarządzający funduszami specjalizującymi się we wspieraniu innowacyjnych projektów. Specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla projektów od fazy seed aż po wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

Realizował inwestycje zarówno w ramach działań 3.1. PO IG, w ramach funduszy tworzonych przez Krajowy Fundusz Kapitałowy, a także jako inwestor indywidualny. Posiada uprawnienia Maklera Papierów Wartościowych, a także certyfikat European Financial Consultant.

Posiada doświadczenie w realizacji i nadzorze projektów badawczo-rozwojowych, a poprzez doświadczenie finansowe wspiera spółki portfelowe również od strony specjalistycznej wiedzy z zakresu funduszy unijnych oraz rynku kapitałowego. Jako Partner Zarządzający jest odpowiedzialny za ocenę projektów inwestycyjnych, prowadzenie procesu inwestycyjnego, a także budowę wartości spółek portfelowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Prowadzimy również cykl konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych pozyskaniem inwestycji.

Konsultacje prowadzą doświadczeni eksperci:

Daniel Kulig

Poznaj trenera ➞

Doświadczony doradca i mentor dla ponad 250 polskich i zagranicznych startupów (m.in. w MIT Enterprise Forum (MITEF), Youth Business Poland, Dubai Smart City Accelerator, Space3ac, Foodtech.ac, New Jersey Institute of Technology Accelerator, European Institute of Innovation & Technology (Health & Climate)), matchmaker, kreator ekosystemów i promotor idei Venture Capital.

Ekspert od pitchingu, pitch deck designer, open-minder i wizjoner innowacji.
Osiem lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych programów inkubacji i akceleracji startupów. Biegły w organizowaniu Demo Days, bootcampów, sprintów i hackathonów. 15 lat doświadczenia zawodowego w finansach korporacyjnych w USA.  Absolwent ekonomii i finansów (M.B.A.) na Fairleigh Dickinson University (USA).

Kacper Różyński

Poznaj trenera ➞

Dyrektor zarządzający w Taon Property. Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju.

Następnie objął rolę Growth Manager w Business Link Zebra Tower. To właśnie kontakt z przedsiębiorcami ukierunkował go na to, co chce robić w życiu, a dokładnie pomagać przedsiębiorcom i młodym ludziom marzącym o własnym biznesie. Założyciel kilku firm zajmujących się miedzy innymi usługami marketingowymi dla sektora bankowego współpracując między innymi z mBankiem, Pekao S. A. i BZ WBK, rekrutacją czy headhuntingiem dla startup’ów oraz korporacji, znalezieniem biura czy wybrania dopasowanej formy prowadzenia biznesu.

Organizatorzy

Patroni medialni