Startup Blog

Z dziesiątego odcinka Startup News dowiesz się między innymi dzięki któremu polskiemu startupowi zaoszczędzisz mnóstwo czasu w przyszłości, jak zyskać pieniądze na rozwój firmy oraz pomoc we wdrażaniu innowacji.

W ramach Startup News w każdy piątek będziesz mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu, innowacji i finansowania firmy.

Cykl prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy.

Startup News możesz posłuchać także w formie podcastu:

Granty na transfer technologii

Sieć Otwartych Innowacji to projekt unijny dedykowany wspieraniu transferu technologii do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach otwartego obecnie naboru do 5 konkursu, można otrzymać w zależności od województwa gdzie zostanie wdrożona innowacja, do 70% zwrotu kosztów. A na co konkretnie? Możesz za to sfinansować  patenty, wzory użytkowe i przemysłowe czy know-how.

Przeczytaj o konkursie >>

Akceleracja z partnerami

Jednym z najważniejszych aspektów akceleracji jest gotowość do wdrożenia rozwiązania na rynek. Program ScaleUP Polska Przedsiębiorcza może być tego idealnym dowodem.  – oprócz doradztwa i finansowania do 200 000 zł, postawiono na współpracę oraz konsultację projektów z dużymi partnerami, zainteresowanymi branżami FoodTech czy logistyką.  Nabór do ósmej edycji, trwającego pół roku programu, potrwa do 31 października 2021.

Więcej o programie >>

Polski startup wybrany przez Raiffeisen

Jeśli zdarzyło się Wam kiedykolwiek czekać niezwykle długo na końcową decyzję o otrzymaniu kredytu, być może w przyszłości nie będzie to już zmartwieniem. SLS czyli polski startup Self Learning Solutions został wybrany przez bank Raiffeisen do współpracy przy skracaniu procesu ubiegania się o kredyt. Wszystko dzięki platformie działającej jako rozwiązanie chmurowe, która zapewnia pełną automatyzację całego procesu, gdyż silnik pobiera istotne dane ze wszystkich źródeł i samodzielnie na ich podstawie oblicza scoring klientów oraz ofertę.

Dowiedz się więcej >>

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze światem startupów koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na Youtube lub dołącz do grupy na Facebooku! 

Partnerem Startup News jest BeIn Offices – operator biur serwisowanych w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Szczecinie – Sales@biurabiznesowe.pl

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content