Startup Blog

W 11. odcinku naszego cyklu Startup News dowiecie się jak Żabka rozpycha się nie tylko na rynku spożywczym, ale też startupowym oraz komu Huawei podaruje prawie ćwierć miliona złotych!

W ramach Startup News w każdy piątek będziesz mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu, innowacji i finansowania firmy.

Cykl prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy.

Startup News możesz posłuchać także w formie podcastu:

Ostatni dzwonek na zgłoszenie

Już tylko kilka dni dzieli nas od 31 października kiedy zamykane są zgłoszenia do 2 edycji Huawei Startup Challenge. Jeśli masz pomysł na to jak zmienić świat a twoim przedsięwzięciem chcesz przyczynić się do ochrony środowiska, koniecznie zgłoś swój pomysł! Łącznie 210 tysięcy złotych dla najlepszych zespołów oraz wsparcie mentorskie w realizacji koncepcji to tylko niektóre z zalet, które czekają na chętnych uczestników programu.

Przeczytaj o konkursie >>

Polski “PayPal dla kryptowalut”

Warszawski startup Ramp, operujący na rynku kryptowalut, pozyskał w Serii A 30 milionów dolarów na rozwój swojego projektu. Tworzona przez nich infrastruktura ma za cel pomagać i jak najbardziej upraszać proces wykorzystania cyfrowych walut. Opisywane rozwiązanie jest w stanie integrować wiele różnych od siebie platform jak giełdy, rynki oraz portfele.

Więcej w tym temacie >>

Żabka wskakuje na rynek start-upów

Rosnące jak grzyby po deszczu sklepy sieci Żabka nie powinny być już dla nikogo zaskoczeniem. W związku z intensywnym rozwojem grupa w ostatnim czasie wskoczyła również na rynek start-upowy. Po włączeniu do portfolio kilku firm związanych z cateringiem, tym razem grupa menedżerów postawiła na stworzenie własnego przedsięwzięcia. Startup Lite e-Commerce ma pomóc w zaoferowaniu klientom najszerszej oferty produktów na polskim rynku e-commerce.

Dowiedz się więcej >>

Niemal 70mln zł dla Vue Storefront

Po kilkunastu miesiącach z pandemią w tle, można stwierdzić, że niektórym podcięła ona skrzydła, a innym wręcz przeciwnie, pomogła. Vue Storefront to przykład, jak można wykorzystać nadarzającą się sytuację w branży e-commerce, która przeżywa obecnie znaczny rozkwit. Pozyskane przez wrocławski startup środki w ilości niemal 70 mln zł, pozwolą na rozwinięcie komercyjnej dostępności produktu wspomagającego sprzedawców.

Przeczytaj o Vue Storefront >>

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze światem startupów koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na Youtube lub dołącz do grupy na Facebooku! 

Partnerem Startup News jest BeIn Offices – operator biur serwisowanych w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Szczecinie – Sales@biurabiznesowe.pl

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content