0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

3 edycja Konkursu Startup Award!

Artykuł

3 edycja Konkursu Startup Award!

3 edycja Konkursu Startup Award!

Już niebawem bo 24 kwietnia w Tarnowie rozpoczyna się kolejna, trzecia edycja Startup Award.

Konkurs ten organizowany jest przez Forum Inwestycyjne w Tarnowie i skierowany do osób przedsiębiorczych, które chcą zrealizować swój pomysł biznesowy, jednak nie mają odpowiednich ku temu środków.

Do projektu można składać kreatywne i innowatorskie pomysły, które następnie zostaną poddane selekcji. W skład komisji oceniającej powodzenie oraz innowacyjność zgłoszonych przedsięwzięć wchodzą analitycy Startup HUB Poland – Partnerzy Merytoryczni Forum Inwestycyjnego.

W konkursie mogą wystartować wszyscy którzy, posiadają pomysł na siebie i na swój biznes. Organizatorzy nie ograniczyli się do konkretnej dziedziny działalności, dlatego też liczba nadesłanych pomysłów jest liczniejsza niż przypuszczano.

Konkurs z roku na rok zyskuje na popularności i cieszy się coraz to większym zainteresowaniem zarówno wśród startupów a także inwestorów.  Uczestników do udziału motywuje przede wszystkim główna nagroda pieniężna w wysokości 100 000 zł, która nie pochodzi ze środków organizatora.

Dodatkowo zwycięzcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojego pomysłu biznesowego szerszej publice, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. Jest to doskonała forma reklamy dla startupu oraz możliwość pozyskania cennych kontaktów biznesowych, które mogą zaprocentować w przyszłości.

Na zwycięzców czekają nie tylko nagrody o zasięgu krajowym. Laureaci będą mieli możliwość udziału w konkursie o zasięgu międzynarodowym Pitch to London – Polish Tech Day w Londynie. Gośćmi tego wydarzenia będą inwestorzy z całej Europy.

Udział w tym projekcie to nie tylko wielka szansa na realizację koncepcji wymarzonego biznesu dla zwycięzców, ale dla wszystkich tam obecnych. Na sali będzie można spotkać wielu inwestorów indywidualnych oraz przedstawicieli dużych spółek. Wielu z nich w swoim życiu osiągnęło potężny sukces i teraz chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami oraz służy dobrą radą osobom, które właśnie zaczynają stawiać pierwsze kroki na drodze zawodowej.

Forum Inwestycyjne w Tarnowie to nie tylko Konkurs Startup Award, ale to przede wszystkim platforma wymiany poglądów oraz miejsce przyjazdu największych inwestorów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli władz państwa, biznesmenów, startupowców, naukowców oraz ekspertów. Oczekiwana liczba gości oscyluje w granicach 400 osób.

Tegoroczne, dziesiąte już forum odbędzie się 24-25 kwietnia 2017r., a motywem przewodnim tego wydarzenia jest hasło: ”Ludzie – Technologie – Zarządzanie”.

W programie odnaleźć można kilkadziesiąt wydarzeń w tym: bloki tematyczne, panele dyskusyjne, prelekcje, prezentację i analizę raportów. Na zakończenie pierwszego dnia zaplanowano jubileuszową Uroczystą Galę, w czasie której zostaną wręczone nagrody dla Inwestora i Inwestycji Roku. Natomiast drugiego dnia Forum wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców konkursów Startup Award oraz Robot Show – Zbuduj swojego robota.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Zgłoszenia startupów przyjmowane są jedynie do 14 kwietnia 2017r.

Formularz online znajduje się na stronie :

WWW.INWESTFORUM.PL