Startup Blog

Z ósmego odcinka cyklu Startup News dowiesz się m.in. dlaczego warto być startupem pozytywnego wpływu, gdzie powstały specjalne strefy dla kreatywnych pomysłodawców oraz jak łatając błędy programistów, przyciągnąć 10 mln zł od inwestorów.

W ramach Startup News w każdy piątek będziesz mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu, innowacji i finansowania firmy.

Cykl prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy.

Startup News możesz posłuchać także w formie podcastu:

Huawei Startup Challenge

Nasza planeta została nam nie tylko dana, ale też zadana. W związku z tym mam przyjemność zaprosić was do udziału w drugiej edycji Huawei Startup Challenge. Uczestnikami mogą zostać polskie startupy, które chcą stawić czoła problemom ekologicznym współczesnego świata oraz zaprezentują innowacyjne rozwiązania technologiczne wspierające poprawę środowiska.. Spośród zgłoszeń, na które czekamy do końca października, kapituła konkursowa wybierze 20, które wezmą udział w nietuzinkowych wyzwaniach. Do ścisłego finału trafi 10 pomysłów, zaś trzy zwycięskie otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 200 000zł!

Więcej o Huawei Startup Challenge przeczytasz tutaj>>

Czas to pieniądz czyli 10 mln zł na rozwój

RevDeBug, polski startup zajmujący się technologiami pomagającymi znajdować błędy w kodach programistów, pozyskał w ostatniej rundzie inwestycyjnej 10 mln złotych! Pieniądze mają zostać przeznaczone na dalszy rozwój produktu i ekspansję na nowe rynki. Rozwiązanie, promowane jako uniwersalne narzędzie do zaoszczędzania czasu oraz zasobów, zostało już opatentowane na terenie Stanów Zjednoczonych.

Więcej o startupie znajdziesz pod tym linkiem >>

Startuje Strefa Pomysłodawcy

„Strefa Pomysłodawcy” to ogólnopolski program, którego zadaniem jest wsparcie innowacyjności w Polsce. W jego ramach powstały 3 strefy (w Puławach, Poznaniu i Krakowie), w których będzie można otrzymać pomoc, doradztwo i wsparcie techniczne w rozwijaniu biznesu. Organizatorzy do zgłaszania swoich pomysłów zapraszają wszystkich, którzy mają do zaoferowania ciekawy pomysł z potencjałem ekonomicznym. Koniec zgłoszeń wypada 14 listopada lub do limitu 250 zgłoszeń.

Więcej w tym temacie >>Oraz tutaj >>

Bezpłatny webinar “Poznaj inwestora”

Już po raz drugi przychodzimy do was z propozycją uczestnictwa w ciekawym webinarze na temat wejść kapitałowych. Tym razem posłuchacie o procesach inwestycyjnych z ust ekspertów funduszu Brave VC oraz dowiecie się więcej na temat historii start-upu, który skorzystał z takowego wsparcia. Zapiszcie sobie w kalendarzu datę 30 września, gdyż wtedy, dokładnie o godzinie 18:00 startujemy webinar.

Więcej na temat webinaru znajdziesz tutaj >>

 

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze światem startupów koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na Youtube lub dołącz do grupy na Facebooku! 

Partnerem Startup News jest BeIn Offices – operator biur serwisowanych w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Szczecinie – Sales@biurabiznesowe.pl

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content