Startup Blog

W dziewiątym odcinku Startup News dowiesz się w jaki sposób wydając dosłownie nic można uzyskać pomoc doświadczonych ekspertów w prowadzeniu biznesu oraz która polska idea została doceniona przez międzynarodowe jury w prestiżowym konkursie.

W ramach Startup News w każdy piątek będziesz mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu, innowacji i finansowania firmy.

Cykl prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy.

Startup News możesz posłuchać także w formie podcastu:

Konferencyjny reboot – Infoshare 2021

Muszę otwarcie przyznać, że trend, który ostatnio obserwuję bardzo mi się podoba – mam na myśli konferencje stacjonarne, które po okresie długiej posuchy zyskują drugie życie. Tegoroczna edycja Infoshare, którą warto będzie obserwować np. ze względu na Startup Contest, startuje 14 października i potrwa dwa dni. Gdański event, oprócz wspomnianego konkursu zapewni obecność dziesiątek prelegentów z ciekawymi wykładami oraz gwarancję ciekawie spędzonego czasu. PS. My też tam będziemy!

Spotkajmy się na Infoshare 2021 tutaj >>

Kolejne laury dla cyfrowego stetoskopu

Poznański Startup StethoMe, dopiero jako druga polska firma w historii, został finalistą konkursu TechCrunch StartUp Battlefield dla najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć. Wyróżnienie, które bywa określane branżowymi Oscarami, niesie ze sobą nie tylko fizyczne nagrody, lecz przede wszystkim szerokie możliwości prezentacji przed inwestorami.  Właściciele coraz śmielej myślą o rozwoju firmy i wprowadzeniu rozwiązania na nowe rynki a zdobyte w konkursie uznanie może tylko im w tym pomóc.

Więcej na ten temat >>

Wawerski Integrator Przedsiębiorczości

Jeśli jesteście mieszkańcami Warszawy i od dawna chcieliście dowiedzieć się więcej na temat wdrażania pomysłów biznesowych w życie, Startup Academy z Urzędem Dzielnicy Wawer przychodzi do was z atrakcyjną propozycją. Wawerski Integrator Przedsiębiorczości to inicjatywa bezpłatnych warsztatów online na których z ust doświadczonych ekspertów usłyszycie między innymi jak skutecznie sprzedać swój pomysł na biznes inwestorom. Co więcej, w całym programie przewidziano również 200 godzin darmowego doradztwa w 3 różnych kategoriach.

Zapisz się na warsztaty >>

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze światem startupów koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na Youtube lub dołącz do grupy na Facebooku! 

Partnerem Startup News jest BeIn Offices – operator biur serwisowanych w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Szczecinie – Sales@biurabiznesowe.pl

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content