Program mentoringowy Academy_Smolna#2022

Rozwiń skrzydła przy wsparciu doświadczonych ekspertów!

N

Poznaj nowe możliwości i punkty wzrostu

N

Zbuduj przewagę konkurencyjną

N

Pozyskaj nowych klientów

Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca!

Przedsiębiorczość to droga pełna wyzwań, ale wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu można pokonać przeszkody i odnieść sukces na rynku! Dobrze wie o tym również miasto stołeczne Warszawa, które wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców nie od dziś!

 

W ramach Academy_Smolna#2022 możesz rozpocząć 10 – godzinny program mentoringowy.
Do programu zapraszamy osoby fizyczne, które mają pomysł na biznes oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwa krócej niż 3 lata w
Warszawie.

Projekt jest wspófinansowany z budżetu m.st. Warszawy.
Wykonawcą programu Academy_Smolna#2022 jest Startup Academy

Co zyskasz dzięki mentoringowi?

$

10 godzin indywidualnego mentoringu z ekspertem biznesowym.

$

Zrozumiesz, co utrudnia rozwój twojego biznesu, a na co wręcz przeciwnie trzeba położyć nacisk.

$

Otrzymasz eksperckie spojrzenie na problem (lub sytuację) z innej perspektywy, dzięki czemu znajdziesz rozwiązanie.

$

Zidentyfikujesz rzeczywiste przyczyny obecnego kryzysu w firmie.

$

Poznasz nowe możliwości i punkty wzrostu.

$

Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące twojego biznesu.

$

Zyskasz dopasowane indywidualnie rekomendacje.

Dla kogo jest program:

Osoby zamieszkujące w Warszawie posiadające pomysł na biznes i planujące założyć działalność gospodarczą

Warszawscy przedsiębiorcy prowadzący już swoje firmy i potrzebujący wsparcia w ich rozwoju

Poznaj Mentorów:

Michał Misztal

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Poznaj mentora ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Jacek Aleksandrowicz

Jacek Aleksandrowicz

CEO Polska Przedsiębiorcza, co-founder BusinessLink & AIPInkubatory.pl

Poznaj mentora ➞

Jest pionierem przedsiębiorczości i startupów w Polsce. Jest współtwórcą inkubatorów, coworkingu i inwestycji seedowych na polskim rynku.

Od 2004 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju największej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie (56 lokalizacji), dzięki którym na rynek trafiło ponad 15 tysięcy startupów. Od 2008 roku kreuje i wdraża strategię rozwoju największej sieci coworków w Polsce Business Link, oferującej przedsiębiorcom ponad 20 tysięcy m2 w 14 lokalizacjach.

Od 2009 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju funduszy seedowych AIP Seed Capital (obecnie bValue), które zainwestowały w ponad 120 spółek. Jest mentorem i współtwórcą globalnych sukcesów biznesowych firm takich jak Glov, Call Page, Sidly, Qpony.pl. Doradzał ministrom, był członkiem ciał doradczych w obszarze przedsiębiorczości. 

Tomasz Karwowski

Tomasz Karwowski

CEO Business Supporter

Poznaj mentora ➞

Doświadczony przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zna wszystkie tajniki tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, specjalizującej się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i promocyjnych.

Specjalista w budowaniu nowych produktów, pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla działalności firm oraz budowaniu i rozszerzaniu bazy klientów.

Mariusz Turski

Mariusz Turski

Współzałożyciel bValue Angels VC / Wiceprezes Fundacji AIP

Poznaj mentora ➞

Współzałożyciel bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link.

Wewnątrz Business Link był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akcelerację ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP Business Link. Ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania i Rachunkowości

Program mentoringowy:

W czasie indywidualnych sesji mentoringowych, możesz dowiedzieć się jak pokierować swoim przedsięwzięciem, aby zbudować przewagi konkurencyjne, pozyskać jak najwięcej klientów, stworzyć skuteczną kampanię marketingową, etc. 

Program trwa od 15 czerwca do 15 grudnia, godziny spotkań ustalane są indywidualnie z mentorem. 

Rozwiń skrzydła w biznesie ze wsparciem mentora Academy_Smolna#2021.
Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca! Do programu zostanie przyjętych 10 uczestników.

Program Academy_Smolna#2022 to również kompleksowy program doradczy, w ramach którego od marca do grudnia 2022 r. zrealizowane zostanie aż 665 godz. bezpłatnego doradztwa podzielonego na 4 kategorie. Ze względów epidemiologicznych konsultacje odbywać się będą w formie ONLINE.

Patronat medialny