Program doradczy Academy_Smolna#2021

Program doradczy Academy_Smolna#2021

Rozwiń skrzydła przy wsparciu doświadczonych ekspertów!

Przedsiębiorczość to droga pełna wyzwań, ale wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu można pokonać przeszkody i odnieść sukces na rynku! Dobrze wie o tym również miasto stołeczne Warszawa, które wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców nie od dziś!

 

Program Academy_Smolna#2021 to kompleksowy program doradczy, w ramach którego od marca do grudnia 2021 r. zrealizowane zostanie aż 680 godz. bezpłatnego doradztwa podzielonego na 3 kategorie. Ze względów epidemiologicznych konsultacje odbywać się będą w formie ONLINE.

Projekt finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy.
Wykonawcą programu Academy_Smolna#2021 jest Startup Academy

Jak zapisać się na spotkanie z doradcą:

  • Kliknij ZAPISZ SIĘ poniżej
  • Wybierz rodzaj doradztwa, z którego chcesz skorzystać
  • Wybierz dostępny termin, który chcesz zarezerwować
  • Wpisz swoje dane oraz zostaw notatkę, w której w kilku słowach napisz jakie kwestie chcesz omówić w czasie spotkania.
  • Zatwierdź – w odpowiedzi otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz linkiem, pod którym odbędzie się spotkanie online. Dzień przed konsultacjami otrzymasz od nas przypomnienie.

Pamiętaj! Jeśli nie możesz się pojawić – anuluj rezerwację – w otrzymanym mailu będzie odpowiedni odnośnik do tego, a jeśli nie możesz odszukać maila napisz na kontakt@startupacademy.pl

Dla kogo jest program:

Osoby zamieszkujące w Warszawie posiadające pomysł na biznes i planujące założyć działalność gospodarczą

Warszawscy przedsiębiorcy prowadzący już swoje firmy i potrzebujący wsparcia w ich rozwoju

W ramach Academy_Smolna#2021 świadczone jest:

01

Doradztwo prawne

W ramach którego otrzymasz m.in. podstawową pomoc prawną związaną z prowadzonym przez siebie biznesem, poznasz przepisy, których musisz przestrzegać jako przedsiębiorca, dowiesz się czym jest Konstytucja biznesu, NDA, Founder agreement, jakie elementy powinny się znaleźć w umowach z kontrahentami, pracownikami czy inwestorami oraz jakich klauzul unikach.

02

Doradztwo księgowe

W ramach konsultacji dowiesz się m.in. jakie są formy prowadzenia działalności w Polsce i jaką najlepiej wybrać dla swojej przyszłej firmy, jakie są sposoby opodatkowania, jakie składki i podatki związane są z prowadzeniem biznesu, a także jakie są sposoby na optymalizację podatkową korzystając z przysługujących ulg tj. ulga na innowację IP Box.

03

Doradztwo biznesowe

W ramach doradztwa otrzymasz konsultacje biznesowe z obszarów m.in. testowania i rozwoju pomysłów, marketingu, sprzedaży, budowania zespołu, pozyskiwania finansowania czy zarządzania.

Uwaga: Każdy uczestnik może skorzystać maksymalnie z 2 godz. doradztwa danego rodzaju.

Poznaj Doradców biznesowych:

Michał Misztal

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów. Prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Tomasz Karwowski

Tomasz Karwowski

CEO Business Supporter

Doświadczony przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zna wszystkie tajniki tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, specjalizującej się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i promocyjnych. Specjalista w budowaniu nowych produktów, pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla działalności firm oraz budowaniu i rozszerzaniu bazy klientów. 

Kacper Różyński

Kacper Różyński

Ekspert biznesowy

Ponad 7 lat w sprzedaży, negocjacjach i w doradztwie dla Startup”ów.  Zakres konsultacji: generowanie pomysłów biznesowych, sprzedaż i negocjacje – w tym zdobycie pierwszego klienta, crowdfunding & crowdinvesting, wystąpienia publiczne – w tym wystąpienia przed inwestorami. Był wielokrotnie zapraszany jako ekspert do przeprowadzenia zajęć z zakresu przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu czy sztuki prezentacji na uczelniach takich jak SGH, SGGW, Uczelnia Łazarskiego, UKSW, AWF i wielu innych.

Doradcy prawni:

Paulina Ślisz – Sandecka

Paulina Ślisz – Sandecka

Radca Prawny

Radca prawny wpisana na Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie, stypendystka programu International LegalSkills certyfikowanego przez International LegalStudies w Salzubrgu, wieloletni współpracownik Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w zakresie obsługi funduszy inwestycyjnych, od 2018 Partner Zarządzający Ślisz-Sandecka & Kozioł Sp. p. z siedzibą  w Warszawie, specjalizuje się w obsłudze procesu inwestycyjnego, zarówno na publicznym,  jak i niepublicznym ryku kapitałowym, doradza także startupom i inwestorom VC. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

Jędrzej Kozioł

Jędrzej Kozioł

Radca Prawny

Adwokat wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, od 2018 Partner Zarządzający Ślisz-Sandecka & Kozioł Sp. p. z siedzibą w Warszawie, zajmuje się obsługą korporacyjną spółek, prawem umów oraz szeroko rozumianym prawem nowych technologii. Aktywnie wspiera startupy powstałe w wyniku inwestycji w spółki portfelowe w ramach funduszy VC. Specjalizuje się głownie prawem gospodarczym (w szczególności skoncentrowanym na organizacji przedsięwzięć gospodarczych oraz obsłudze procesu inwestycyjnego) oraz prawie karno-skarbowym. Pracuje w języku polskim oraz angielskim. 

Doradcy księgowi:

Justyna Ratajczak

Justyna Ratajczak

Ekspert Startup Academy

Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami udzielając doradztwa biznesowego, prowadząc szkolenia, usprawniając procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwach. Przeprowadza audyty związane z oceną efektywności pracowników, tworzeniem strategii rozwoju.  Pracuje z firmami w obszarze obsługi prawnej i księgowej, tworzenie strategii marketingowych, tworzenia modeli biznesowych. W obecnej spółce, funduszu inwestycyjnym TBC Investement poszukuje startupów pod inwestycje. Pracuje z klientami w obszarze audytów, tworzenia modeli biznesowych, szkoleń.

Aleksandra Nowak- Grombka

Aleksandra Nowak- Grombka

Dyrektor finansowy Startup Academy

Wcześniej pełniła rolę krajowego managera regionalnych centrów rozliczeniowych AIP, odpowiadając za prawidłowość rozliczeń podatkowych ponad 1000 startupów z całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bezpośredniemu doradztwu dla początkujących firm, potrafi układać procesy i optymalizować istniejące procedury w sposób ułatwiający funkcjonowanie całej organizacji. Przeprowadziła kilkaset godzin doradztwa indywidualnego oraz ponad 40 szkoleń z zagadnień prawno-księgowych i podatkowych dla ponad 800 startupów.

Anna Misztal

Anna Misztal

Księgowa Startup Academy

Jest absolwentką studiów magisterskich z zakresu zarządzania i marketingu , które ukończyła w roku 2007 , a w między czasie pracowała jako samodzielna księgowa . W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe z zakresu rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie co potwierdziło zdobytą wiedzę uzyskaniem certyfikatu księgowego wydanego przez Ministerstwo Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Ma 15 letnie doświadczenie jako księgowa spółek oraz działalności gospodarczych. Obecnie pełni funkcję głównej księgowej w biurze rachunkowym, prowadzi również swoją działalność gospodarczą. Ukończyła wiele kursów i szkoleń o tematyce księgowej. Prowadzi dla Smolna Academy doradztwo księgowe oraz warsztaty z rachunkowości.

Test przedsiębiorcy Academy_Smolna#2021

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy test przedsiębiorcy,więc jeśli nadal nie wiesz jakie doradztwo wybrać, wypełnij test. Test podzielony jest na trzy etapy: biznesowy, prawny oraz księgowy. Każda sekcja posiada po 5 pytań zamkniętych. Maksymalnie możesz uzyskać 15 pkt.

Powodzenia!

Patronat medialny