Case study: Akcelerator Łukasiewicz 

Szkolenie i warsztaty dla Instytutu Łukasiewicza

Założenia programu, szkoleń i strategii

Zleceniodawca:

Centrum Łukasiewicz

Założenia projektu

Przeprowadzenie pełnych 7 dni szkoleń, mających na celu przygotowanie uczestników do prezentacji własnych startupów, jak i wyłonienie zwycięskich grup, które wezmą udział w DemoDay. Całość wydarzenia zawierała w sobie 4 moduły, prowadzone przez specjalistów oraz praktyków ze Startup Academy oraz sieci badawczej Łukasiewicz.

I moduł ” Przygotowanie biznesplanu”

Odbyło się 5 dwugodzinnych spotkań dla każdego z zespołów. Łącznie na ten moduł przeznaczyliśmy aż 150h. Podczas tych wasztatów startupy miały możliwość uporządkowania swoich pomysłów, przygotowania profesjonalnego biznesplanu i analizy własnych założeń.

 

 

II moduł ” Przygotowanie projektu umowy spółki”  

Dwudzogdzinny warsztat dla każdego z zespołów (łącznie odbyło się 30h) prowadzony przez Paulinę Ślisz – Sandecką, radczynię prawną specjalizującą się w obsłudze procesu inwestycyjnego, zarówno na publicznym, jak i niepublicznym rynku kapitałowym.

 

 

III moduł „Współpraca z inwestorem”

63 godziny spotkań składające się na warsztaty dotyczące technik negocjacyjnych oraz sesje mentorignowe przygotowujące do rozmów z inwestorami.

 

 

IV moduł „Przygotowanie do DemoDay”

Warsztaty przeprowadzone z każdą z grup, skupiające się na przygotowaniu unikalnych pitchdecków, które zostaną zaprezentowane na finale akceleratora – DemoDay. Na tym wydarzeniu każda z wytypowanych grup miała możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed potencjalnymi inwestorami.

III moduł „Współpraca z inwestorem”

63 godziny spotkań składające się na warsztaty dotyczące technik negocjacyjnych oraz sesje mentorignowe przygotowujące do rozmów z inwestorami.

 

 

IV moduł „Przygotowanie do DemoDay”

Warsztaty przeprowadzone z każdą z grup, skupiające się na przygotowaniu unikalnych pitchdecków, które zostaną zaprezentowane na finale akceleratora – DemoDay. Na tym wydarzeniu każda z wytypowanych grup ma możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed potencjalnymi inwestorami.

Akcelerator Łukasiewicz w liczbach

7

DNI SPOTKAŃ

452

GODZINY WARSZTATÓW

21

TRENERÓW

15

ZESPOŁÓW

CHCESZ WDROŻYĆ INNOWACJE?

Zamów bezpłatną półgodzinną konsultację. Dobierzemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Q

Wypełnij formularz!


ZAUFALI NAM:

Porozmawiajmy

Zapraszamy do współpracy. Napisz lub zadzwoń.

Karolina Piotrowska

karolina@startupacademy.pl
+48 690 005 442

Skip to content