Bartosz Wsół

Radca Prawny

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie wszechstronnego doradztwa prawnego w obszarze cywilnoprawnym, w tym korporacyjnym oraz transakcyjnym, w zakresie prawa umów, w tym transakcji finansowania oraz M&A. W ramach Bartosz Wsół Rozwiązania Prawne, świadczy usługi prawne dla start-upów, a także usługi prawne w obszarze tworzenia i zarządzania funduszami inwestycyjnymi typu seed, VC
oraz wspiera Aniołów Biznesu.

Specjalizuje się w zakresie obsługi prawnej transakcji, także tych realizowanych przy wykorzystaniu krajowej i unijnej pomocy publicznej. Działalność doradcza, jaką świadczy obejmuje także wsparcie przy projektach finansowanych ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W obszarze współpracy z podmiotami z sektora nieruchomości komercyjnych, zajmował się m. in. bieżącym doradztwem prawnym dla spółek w obszarze umów najmu powierzchni biurowych; w segmencie deweloperskim, w ramach zarządzania strukturami typu fundusz inwestycyjny zamknięty, obsługiwał transakcje dużego dewelopera z województwa dolnośląskiego, czy też transakcje funduszu ziemskiego z województwa śląskiego.

W zakresie projektowym, m. in. prowadził doradztwo prawne i transakcyjne przy strukturyzacjach i restrukturyzacjach dla akcjonariuszy oraz dla spółek, w tym spółek giełdowych, w obszarach pozyskiwania i utrzymywania finansowania w formie equity, mez, dłużnej, wraz z operacjami na instrumentach finansowych w zarówno na rynku prywatnym, jak i w zorganizowanym systemie obrotu w relacji zarówno wobec KNF, KDPW S.A., jak i GPW w Warszawie S.A. Prowadził szkolenia dla GPW w Warszawie S.A. oraz dla Związku Maklerów i Doradców [kurs dla kandydatów na maklerów].

POZNAJ INNYCH TRENERÓW

W Startup Academy warsztaty prowadzą tylko praktycy

Kontakt

kontakt@startupacademy.pl
(22) 247 23 72

Można do nas dzwonić w godzinach 9:00—17:00, od poniedziałku do piątku

Znajdź nas na mapie

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Zebra Tower (Biznes Hub, 8 piętro)

Ważne linki

Dla samorządów i instytucji publicznych

Dla firm i korporacji

Dla startupów i pomysłodawców

O nas

Zespół

Trenerzy

Blog

Kontakt

© Copyright 2021 – startupacademy.pl All rights reserved.

Skip to content