0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Biznes z komputerem w chmurach

Artykuł

Biznes z komputerem w chmurach

Biznes z komputerem w chmurach

Współczesny biznes charakteryzuje się coraz większą mobilnością pracowników. Koordynowanie zespołu, który opiera się na pracy zdalnej, wymaga odpowiednich narzędzi, dlatego firmy decydują się na korzystanie z cloud computingu. Ten trend dotyczy nie tylko wielkich korporacji, ale także małych przedsiębiorstw i to niezależnie od branży, w których funkcjonują.

Choć nadal przechowywanie danych w internetowej chmurze wzbudza nieuzasadniony niepokój dotyczący ich bezpieczeństwa, coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z takich usług. Szczególnie, że rynek oferuje wiele możliwości, które faktycznie spełniają oczekiwania i potrzeby organizacji. Dotyczy to także tych firm, których proces tworzenia produktu lub usługi jest dość skomplikowany i wymaga specjalistycznych narzędzi. Dawno minęły już czasy, kiedy do stosowania innowacyjnych rozwiązań wystarcza ołówek i kawałek kartki – obecnie standardem jest udostępnienie przez pracodawcę profesjonalnego oprogramowania, do którego pracownicy będą mieli swobodny dostęp.

Jednym z takich nowoczesnych rozwiązań jest platforma Fusion 360 TM oferowana przez firmę Tech Data. Pozwala na modelowanie 3D, rendering, symulacje, obróbka CAM, animacja i podstawowe narzędzia zarządzania dokumentacją i wersjami modeli. Narzędzie to jest oparte o chmurę i pozwala nie tylko modelować elementy automatycznie zapisywane online, ale też zarządzać ich wersjami oraz kontrolować dostęp do nich poprzez platformę web.

Więcej informacji na temat wykorzystania rozwiązań Autodesk dowiesz się podczas bezpłatnego webinarium, które odbędzie się 24 stycznia o godz. 10:00. Wymagana jest tylko rejestracja, która znajduje się tutaj: http://gems.autodesk.com/Fusion360_webinarium?RefID=artykulDNA

 


Aby dowiedzieć się więcej o Autodesk Fusion 360 i pobrać bezpłatną wersję testową odwiedź stronę: www.przyszloscprojektowania.pl