0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Black Friday, czyli czarny piątek zawitał również do Startup Academy!

Artykuł

Black Friday, czyli czarny piątek zawitał również do Startup Academy!

Black Friday, czyli czarny piątek zawitał również do Startup Academy!

Wielka obniżka cen!

Tylko 24 listopada szkolenie Lean Startup obniżone o -100zł, a konsultacje indywidualne tańsze o -50zł!

Black Friday z roku na rok w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Coraz więcej sklepów tego dnia uczestniczy w akcjach promocyjnych i sprzedaje swoje produkty po niższych cenach. To niewątpliwie świetna okazja dla wszystkich fanów wyprzedaży i zakupów. W USA, gdzie Black Friday się narodził obniżki sięgają 90%, w Europie, w której Czarny Piątek dopiero zyskuje na popularności wyprzedaże są mniejsze, ale i tak warte uwagi.

Chcesz założyć swój własny startup, ale nie wiesz od czego zacząć i brakuje Ci funduszy?
Nie wiesz skąd czerpać inspiracje oraz jak znaleźć i dopracować pomysł na biznes?

Lean Startup -100 zł! Zapisy z wielkim cięciem cen dziś do 23:59!

Zapraszamy Was do zapisów na szkolenie Lean Startup, które odbędzie się 9 grudnia 2017r. Weź udział w najbardziej intensywnym programie warsztatowym przygotowującym do prowadzenia własnej firmy.

Podczas warsztatów prześledzimy obecne trendy dominujące w świecie startupów. Pokażemy jak powstają najlepsze pomysły, które zdobywają milionowe finansowanie na rozwój od inwestorów. Przedstawimy ponad 20 różnych modeli, w jakich startup może generować strumienie pieniężne w zamian za wartość jaką dostarcza klientom. Zdobędziesz informacje jak przetestować potencjał pomysłu. Otrzymasz narzędzia służące do weryfikacji, czy rozwiązanie, które zamierzasz stworzyć i wprowadzić na rynek jest faktycznie potrzebne Twoim klientom, a także czy będą w stanie za nie zapłacić. Otrzymasz konkretne wskazówki, gdzie możesz szukać kapitału oraz jakie warunki musisz spełnić, żeby zdobyć pieniądze na swój biznes.
Dowiedz się więcej, skorzystaj z promocji i dokonaj zapisu pod linkiem.

Wszystkie konsultacje indywidualne -50 zł! Promocja trwa tylko dziś (24.11) do godz. 23:59!

Obniżamy również cenę konsultacji indywidualnych! Jeśli chcesz indywidualnie dopracować swój biznes, przygotować się do rozmowy z partnerami, bądź inwestorami, dobrać dobry model biznesowy do Twojej firmy czy w odpowiedni sposób wykorzystać możliwości największych portali społecznościowych, te konsultacje są dla Ciebie.
Dowiedz się więcej na stronie.