0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Code Europe już wkrótce!

Artykuł

Code Europe już wkrótce!

Code Europe już wkrótce!

Code Europe to konferencja programistyczna w Polsce. Będą na niej obecni eksperci – prelegenci z firm takich jak Google, IBM, Microsoft, Netflix, Spotify czy Uber. Pierwszą edycję Code Europe odwiedziło ponad 10 000 uczestników. Właśnie ruszyła rejestracja! Spotkania odbywają się w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu.

Code Europe to  warsztaty, prelekcje, okazja do networkingu, wymiany pomysłów i doświadczeń. Na wydarzeniu będzie 150 prelegentów z najbardziej innowacyjnych firm IT, a wśród nich:

Christian Heilmann: ekspert w dziedzinie HTML5 i open web, na co dzień kodujący Microsoft

Lauren Tan: Senior Software Engineer  Netflix, specjalistka od frontendu, backendu i Javascript

Mārtiņš Kalvāns: specjalista w obszarze big data, backend i przetwarzaniu w chmurze, obecnie realizuje się zawodowo jako Data Engineer Spotify

Thomas James: ekspert od JavaScript, na co dzień Bluemix Developer Advocate IBM

Thomas Steiner: specjalista od frontendu i mobile, na co dzień pracujący jako Solutions Engineer Google

Spotkania i warsztaty podczas Code Europe podzielone są na 3 bloki tematyczne: backend/frontend, big data i mobile. Znajdą tu inspirację programiści pracujący w JavaScript, Java i PHP, twórcy aplikacji na Androida, iOS lub Swifta. A także Ci, którzy na co dzień pracują jako specjaliści od baz danych i analitycy. Organizatorzy zapraszają też na panele dyskusyjne i debaty z ekspertami – o sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym oraz o obecności kobiet w IT.

Code Europe to także przestrzeń do profesjonalnej wymiany doświadczeń, okazja do networkingu z ekspertami i pracownikami znanych firm. Podczas niezobowiązujących rozmów w kuluarach uczestnicy poznają możliwości rozwoju i metody pracy w najbardziej atrakcyjnych firmach technologicznych. Na wiosenną edycję konferencji zgłosiło się już 150 wystawców z branży IT, a wśród nich liderzy: ABB, Comarch, IBM, Intel, Luxoft, Microsoft, Motorola i Samsung.

Kiedy i gdzie?

  • Kraków, 26 kwietnia, ICE Kraków
  • Wrocław, 23 maja, Hala Stulecia
  • Warszawa, 25 maja, PGE Narodowy

Szczególy na: www.codeeurope.pl/en

Jesteśmy Patronem medialnym wydarzenia.