0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Continental Startup Battle

Polsko-ukraińska bitwa startupów

Warsaw BTL

Continental Startup Battle to przykład wydarzenia, które może zostać zorganizowane we współpracy z dużą firmą. Może ona czerpać z tego wiele korzyści oraz : 

  • zaprezentować siebie jako organizację działającą w ekosystemie startupów, zarówno na arenie polskiej, jak i zagranicznej,
  • pozyskać cenne kontakty i nawiązać współpracę z młodymi firmami pracującymi nad innowacyjnymi produktami czy usługami,
  • zdobyć wiedzę o nowościach stworzonych przez startupy, nie tylko te z Polski,
  • odkryć nowe rozwiązania, które mogą usprawnić procesy wewnątrz firmy lub zostać włączone do oferty produktowej we współpracy z danym startupem.

O projekcie

Partnerzy: Startup.Network i Centrum Invest Group

Data: 30 września 2016 r.

Założenia: Zorganizowanie wydarzenia składającego się z dwóch części. Podczas pierwszego panelu można było posłuchać o możliwościach i perspektywach jakie daje startupom współpraca polsko-ukraińska. Opowiedzieli o tym eksperci i inwestorzy zarówno z Polski, jak i Ukrainy.

Druga część należała do startupów, które prezentowały się przed jury i walczyły o zwycięstwo.

Cel główny: Skonfrontowanie startupów z Polski i Ukrainy podczas którego obie strony miały okazję zobaczyć nad czym pracują ich zagraniczni koledzy, ale również nawiązać ze sobą relacje i podzielić się doświadczeniami.

Grupa docelowa: Startupy oraz inwestorzy z Polski i Ukrainy, chcący zaprezentować się na polskiej scenie startupowej, budować wspólne relacje i nawiązywać współprace.

Korzyści: Podczas wydarzenia startupy miały okazję powalczyć o uwagę inwestorów i zwiększyć swoją rozpoznawalność w środowisku biznesowym. Była to również szansa na nawiązanie nowych kontaktów i wymianę doświadczeń pomiędzy polskimi, a ukraińskimi firmami.

Projekt w liczbach

5

startupów z Polski

5

startupów z Ukrainy

3

minuty na prezentację

5

minut na pytania i odpowiedzi

Tematy poruszane podczas debaty

Galeria

Współorganizatorzy

Startup Academy
Startup Network
Grupa Invest
WSEIZ

Chcesz poznać szczegóły?

Pobierz informator dla firm