Startup Blog

W czwartym odcinku cyklu Startup News dowiesz się m.in. o tym jak można pozyskać dotacje na cyfryzację w firmie oraz kto niedużym kosztem może podnieść swoje kompetencje marketingowe.

W ramach Startup News w każdy piątek będziesz mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu, innowacji i finansowania firmy.

Cykl prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy.

Startup News możesz posłuchać także w formie podcastu:

Dedykowany program dla polskich start-upów

Scaleway, ważny gracz na europejskim rynku usług chmurowych, coraz mocniej inwestuje na krajowym rynku. Po lokalizacji centrum danych w Polsce, firma postawiła również na realizację programu poświęconego polskim start-upom. Główne założenia akcji skupione są wokół zapewnienia mentoringu i szkoleń w obrębie IT czy marketingu oraz ponad 30000 euro w usługach czy narzędziach w chmurze. Do akcji przedstawiciele zapraszają osoby działające we wszystkich dziedzinach, także tych niezwiązanych z informatyką.

Więcej o programie przeczytasz tutaj>>

dofinansowania do szkoleń

Nawet 80% dofinansowania na kursy marketingowe

„Marketing nie jest bitwą na budżety, ale bitwą na pomysły” – w znajdowaniu zawartych w słowach Macieja Tesławskiego konceptów ma pomóc PARP, który otwiera nowy program oferujący wysokie dofinansowania na kilkanaście szkoleń z marketingu online. Oferta została skierowana do małych oraz średnich przedsiębiorstw działających w szeroko rozumianym sektorze komunikacji marketingowej – w ramach obecnie trwającego naboru maksymalna kwota wsparcia na jedną osobę wynosi niecałe 7 tysięcy złotych – wystarczy zarejestrować swoją firmę i wypełnić odpowiedni formularz.

Więcej o szkoleniach >>

Bony na cyfryzację

Jeśli wciąż trwająca pandemia przyniosła Twojej firmie przykładowo duże straty sprzedażowe i jednocześnie chcesz zmienić sposób jej działania dzięki innowacjom cyfrowym, to konkurs z grantami “Bony na cyfryzację” może być właśnie dla Ciebie. Uzyskane środki można będzie wykorzystać np. na zakup czy licencjonowanie oprogramowania. Największe szanse mają przedsiębiorstwa, które w zeszłym roku zanotowały spadek obrotów o ponad 40% oraz te, które przedstawiły kompleksowy projekt wewnętrznej innowacji procesowej. Przyjmownie zgłoszeń startuje 20 września

Więcej o konkursie >>

Operator przestrzeni biurowych emiterem akcji

Największy operator przestrzeni coworkingowej w Polsce, Office&Cowork Centre, prowadzi emisję akcji na platformie Beesfund. Pozyskane pieniądze mają pomóc w uruchomieniu nowych lokalizacji oraz wesprzeć standaryzację i automatyzację oferowanych powierzchni biurowych. Trzymamy kciuki, bo trend biur flex są często idealnym rozwiązaniem dla startupów.

Więcej w tym temacie >>

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze światem startupów koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na Youtube lub dołącz do grupy na Facebooku! 

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content