0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Dental Professionals

Firma Dental Professionals powstała w marcu 2014 roku z myślą o dentystach i technikach dentystycznych zainteresowanych protetyką.

Oferujemy szkolenia dla techników dentystycznych, uczymy ustawiania zębów metodą szwajcarskiego prof. A. Gerbera i pracy z artykulatorem. Dla dentystów oferujemy kliniczne szkolenia z protez biofunkcyjnych. Lekarze dentyści mogą poćwiczyć robienie wycisków, przeprowadzić rejestrację wewnątrzustną z wykreśleniem łuku gotyckiego i zewnątrzustną za pomocą dynamicznego łuku twarzowego, gdzie pacjent wykreśla tor drogi stawowej. Te badania pomagają zachować równowagę mięśniową policzków, warg oraz języka.

Poprawnie ustawione zęby zapewniają stabilność żucia. Pacjent z taką protezą zębową jest w stanie pogryźć twarde jabłko, orzechy oraz rzodkiewki. Nadajemy osobom potrzebującym protez zębowych nową jakość życia.

Dodatkowo sprzedajemy instrumenty protetyczne, potrzebne do wykonania protez biofunkcyjnych o bardzo wysokiej jakości oraz zęby sztuczne o bardzo naturalnym kształcie. Zęby sztuczne dostępne w naszej ofercie są najtwardsze i nieścieralne ze wszystkich dostępnych na rynku. Doskonale nadają się do prac protetycznych wspartych na implantach.

Startup Academy pomogła mojej firmie odnaleźć się w polskich warunkach biznesowych, a szkolenia z marketingu online w Google i Facebook pozwoliły udoskonalić widoczność Dental Professionals w internecie.

 

www.dentalprofessionals.pl

 

 

Startup Academy