0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

ZWIĘKSZ INNOWACYJNOŚĆ, POZYSKAJ NOWYCH KLIENTÓW

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom generować innowacje i skutecznie pozyskiwać nowych klientów

Onet Mój Biznes

Zajmij się swoim biznesem, natomiast Onet zapewni Ci precyzyjną reklamę skierowaną do Twoich odbiorców. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową i pocztę firmową. Zajmiemy się reklamą na Facebooku, a także mailingami i wiele, wiele więcej.

Szkolenia marketingowe

Rozpromuj swój biznes wykorzystując social media i Internet. Oferujemy szkolenia między innymi z Google AdWords, Facebook Ads, pozycjonowania SEO, social media i wiele więcej. Naucz się korzystać z nowoczesnych rozwiązań marketingu online i daj się znaleźć swoim nowym klientom.

Dotacje na szkolenia

Zyskaj wiedzę i nowe umiejętności dzięki naszym szkoleniom oraz uzyskaj na nie dofinansowanie aż do 80%. Oferujemy cykl warsztatów związanych z marketingiem internetowym we współpracy z ekspertami firmy CallPage i Landingi.pl

Indywidualne konsultacje biznesowe

Nasi eksperci zdiagnozują Twój biznes w trakcie indywidualnych spotkań. Pomogą Ci w usprawnieniu działań Twojej firmy, pokażą jak starać się o nowych inwestorów, którzy przyjdą do Ciebie z dodatkowymi funduszami tak abyś mógł jeszcze lepiej i szybciej rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

JAK WSPIERAMY SEKTOR MŚP

WSPIERAMY W POZYSKANIU DOTACJI

Przy naszej pomocy możesz uzyskać dofinansowanie do 80% kosztów wybranego przez Ciebie szkolenia w zależności od województwa, w którym masz zarejestrowaną firmę. BUR jest platformą dostępną dla wszystkich, jednak dofinansowanie na szkolenia mogą uzyskać tylko firmy sektora MŚP w celu poszerzenia swojej wiedzy i rozwoju. Dofinansowanie udzielane jest na zasadzie pomocy de minimis, czyli bezzwrotnego wsparcia dla przedsiębiorstw przez państwo.

ZBUDUJEMY STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ

Pomożemy Ci w zidentyfikowaniu grupy docelowej, zrozumieniu, na czym Twoja firma opiera swoją przewagę konkurencyjną, jakie są jej mocne, jak i słabe strony oraz w jakim stopniu jej oferta zaspokaja potrzeby klientów. Wspólnie określimy sposoby realizacji celów marketingowych oraz przypuszczalne koszta działań marketingowych.

ZDIAGNOZUJEMY POTRZEBY TWOJEJ FIRMY

Przeprowadzimy diagnozę w celu wskazania problemów występujących w przedsiębiorstwie, określenia jego kluczowych obszarów oraz sposobu ich doskonalenia. Posiadanie jasnych, pobudzających do działania, a jednocześnie mierzalnych i realistycznych celów jest napędem do rozwoju. Muszą być spójne i prowadzące firmę w jednym, wspólnie określonym kierunku.

WYGENERUJEMY INNOWACJE W TWOIM BIZNESIE

Stworzymy innowacyjne rozwiązania, które uzupełnią obecną ofertę produktów Twojej firmy lub zdywersyfikują prowadzoną działalność, dzięki połączeniu kreatywnych pomysłów zespołów, zasobów organizacji i fachowej wiedzy ekspertów.

WARSZTATY MARKETINGOWE

Rozkręć swój biznes z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Hot Sold
0

Google Ads

738.00 
8H Warszawa

Daj się odnaleźć swoim Klientom w Google! Dotrzyj do nich w odpowiednim momencie z odpowiednim komunikatem.

New Hot
0

Marketing
Automation

738.00 
8H Warszawa

Naucz się wdrażać automatyzację wysyłkę email, SMS, push oraz je analizować.

Hot
0

Pozycjonowanie
SEO

738.00 
8 GODZIN Warszawa

Dowiedz się  jak powinna być skonstruowana strona by przyciągać ruch z Google a także jak skutecznie wykorzystać pozyskanych użytkowników.

Hot
0

Reklama
na Facebooku

738.00 
8 GODZIN Warszawa

Wykorzystaj potencjał reklamy w social media dla swojego biznesu. Pozyskuj nowych klientów i docieraj do wyselekcjonowanych grup odbiorców.

Kim jesteśmy?

Referencje

REALIZOWANE PROJEKTY SZKOLENIOWE

Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń, otrzymaj w ramach szkolenia budżet marketingowy Google AdWords oraz roczny dostęp do narzędzi CallPage i Landingi

MARKETING I SPRZEDAŻ W INTERNECIE, KAMPANIE GOOGLE ADWORDS

Dwudniowe warsztaty z Google AdWords i technik marketingowych. Podczas szkoleń będziesz pracować nad własną kampanią reklamową, a na zakończenie otrzymasz roczny budżet do wykorzystania w CallPage i Google AdWords.

Zobacz więcej

POZYSKIWANIE KLIENTÓW Z WYKORZYSTANIEM LANDING PAGES I GOOGLE ADWORDS

Dwudniowe warsztaty z tworzenia Landing Pages oraz kampanii Google AdWords. W trakcie szkoleń, będziesz pracować nad swoją własną kampanią reklamową. Po zakończeniu projektu otrzymasz roczny dostęp do Google AdWords i platformy Landingi.pl

Zobacz więcej
Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Społeczny

Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAUFALI NAM

Business Insider Polska
Onet.pl
Danone
Nutrica
Agora
Aviva
iSpot
innogy

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁY NASZE WYDARZENIA

Zamów rozmowę z naszym doradcą

a pomożemy rozwinąć skrzydła Twojemu biznesowi

Startup Academy