0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

European VR Congress 2017

Artykuł

European VR Congress 2017

European VR Congress 2017

Kolejna edycja Europen VR Cogress już w maju! To niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy na temat technologii VR i najnowszych projektów, które ją wykorzystują. To spotkanie entuzjastów z praktykami i ekspertami działającymi w tym obszarze.

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość często nazywane są technologiami przyszłości. Mówi się nawet o swojego rodzaju wizualnej rewolucji. To nie przypadek, ponieważ znajdują one zastosowanie w coraz większej liczbie branż m. in. w biznesie, edukacji, budownictwie czy kulturze. European VR Congress, organizowany przez Konferencję AGORA, to największa tego typu konferencja w Polsce, na której możemy zobaczyć, jak bardzo rozwinięte jest polskie środowisko związane z VR i AR.

Podczas wiosennej edycji nie obędzie się bez nowości – m.in. strefa Startup Zone współtworzona ze Startup Academy. Znajdziecie tam najmłodsze startupy w branży, które będą mogły pochwalić się swoimi innowacjami i pomysłami na nowe zastosowanie technologii VR i AR. Na startupy czeka także Business Dating z inwestorami oraz ciekawe warsztaty.

Cała oferta programowa została wzbogacona, aby dostarczyć Wam jeszcze więcej praktycznej wiedzy i ciekawych wrażeń. A w niej:

– prezentacje praktyków i ekspertów w dziedzinie VR,

– panele dyskusyjne poświęcone rozwojowi VR/AR,

– warsztaty z praktycznego wykorzystania VR,

– VR Expo i Startup Zone,

– networking,

– impreza integracyjna.

Znana z poprzedniej edycji strefa VR EXPO będzie tym razem poszerzona, co oznacza jeszcze więcej możliwości i atrakcji dla uczestników. To tam polskie i zagraniczne firmy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania, a Wy możecie je przetestować na własnej skórze.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-24 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Przyjdź i zobacz zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w biznesie, medycynie, budownictwie czy kulturze. Weź udział w dyskusji na temat rozwoju technologii VR, poznaj ciekawych ludzi i nawiąż cenne kontakty. A dzięki Startup Academy zgarnij tańsze bilety, dzięki kodowi rabatowemu: StartupAcademy.

 

Serdecznie polecamy i zapraszamy?