0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

European VR/AR Congress – Wejdź do wirtualnego świata!

Artykuł

European VR/AR Congress – Wejdź do wirtualnego świata!

European VR/AR Congress – Wejdź do wirtualnego świata!

Wirtualna rzeczywistość rozwija się coraz szybciej i znajduje zastosowanie nie tylko w rozrywce, ale także w medycynie, nieruchomościach, architekturze i wielu innych dziedzinach. Nie zapominamy jednak o jej siostrzanej technologii, jaką jest rzeczywistość rozszerzona, która rozwija się równolegle z wirtualną. Była ona także obecna podczas ubiegłej edycji European VR Congress, który od przyszłej edycji zawiera w swej nazwie także AR.

European VR/AR Congress to jedno z największych wydarzeń w branży VR i AR. Skierowane głównie do sektora B2B, skupia firmy nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. To tam wystawcy prezentują swoje rozwiązania i nawiązują biznesowe relacje z innymi uczestnikami. Wszyscy pasjonaci VR i AR mają także możliwość wysłuchania licznych prelekcji, dotyczących innowacji i możliwości rozwoju branży, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych.

W ubiegłej edycji nie zabrakło także miejsce dla najmłodszych firm, dla których przygotowana została specjalna strefa Startup Zone.

Dodatkową atrakcją kongresu były warsztaty oraz Business Dating z inwestorami, podczas którego startupy mogły wziąć udział w szeregu 7-minutowych spotkań 1:1.

fb_wydarzenie_1200x450_startup

Dyrektor programowa European VR/AR Congress Katarzyna Jaklewicz podkreśla, że technologie VR i AR rozwijają się tak szybko, że kongres powinien odbywać się co pół roku, aby uczestnicy mogli na bieżąco aktualizować swoją wiedzę na temat innowacji w branży. Z tego powodu następna edycja odbędzie się jeszcze w tym roku – 23-24 listopada 2017 w niezmienionym miejscu, czyli Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, które jak żadne inne sprzyja rozwojowi wiedzy i technologii.

Startup Academy jest współorganizatorem strefy Startup Zone, która będzie znacznie poszerzona, co oznacza większą liczbę startupów oraz nowe możliwości.

Na startupy wykorzystujące wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość będą czekać nie tylko elementy znane z poprzedniej edycji: miejsca wystawowe, warsztaty z pitchingu i Business Dating z inwestorami, ale także Startup Contest, gdzie 5 najlepszych startupów będzie miało możliwość wystąpienia na scenie i powalczenia o nagrodę główną, ufundowaną przez sponsora.

fb_wydarzenie_1200x450_startup_ceny(1)

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów, a Startup Academy ma dla Was specjalne kody zniżkowe! Weź udział w trzeciej edycji European VR/AR Congress i stań się częścią wyjątkowej społeczności pasjonatów technologii VR i AR.

Bilety do nabycia pod linkiem:

https://vrarcongress.evenea.pl/

Ceny na grafice obowiązują tylko dla 5 pierwszych osób, dlatego warto się pospieszyć! Limit obowiązuje również na bilety wstępu.

Kupując bilety w ofercie specjalnej z kodem zniżkowym, macie dostęp do wszystkich atrakcji kongresu z wyłączeniem wieczornej imprezy networkingowej.

Aby nabyć Pakiet Startup Plus lub uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem: maja@startupacademy.pl

 

 

Organizatorem European VR/AR Congress są Konferencje Agora.

logo-agoraKonferencje