0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Events

  • To event minęło.

[FACEBOOK LIVE] Jak zacząć przygodę z biznesem?

Aleksandra Proksa-Bielawa 0 505

Nowy rok to czas nowych postanowień. Wielu w tym okresie zastanawia się nad założeniem własnego biznesu. Bardzo często to słuszna droga, jednak rozpoczynając przygodę z przedsiębiorczości warto przemyśleć pierwsze kroki, by nie stracić szybko początkowego zapału. Od czego zacząć? Założenia działalności gospodarczej? Przygotowania całej identyfikacji wizualnej? Stworzenia strony www? Napisania opasłego biznesplanu?

 

O tym, jak to zrobić mądrze i nie angażując dużych środków finansowych opowie Michał Misztal podczas spotkania na żywo  8 stycznia o godzinie 20:00 na fanpage Startup Academy (transmisja)

Michał Misztal – Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

 

Aby nie przegapić live’a zapisz się na listę zainteresowanych – dostaniesz maila przypominającego: https://live-startupacademy.evenea.pl/