0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Events

  • To event minęło.

Startup Zone na European VR Congress

tomek 0 1327

Największe targi technologii VR i AR już niebawem!

Kiedy? 23-24 maja 2017 r.,

Gdzie? Centrum Nauki Kopernik.

 

Kongres to miejsce wymiany wiedzy z wielu dziedzin. Tegoroczna edycja wydarzenia została wzbogacona o strefę targową dla startupów – Startup Zone oraz im dedykowane specjalne punkty programu. Na kongresie na pewno nie zabraknie specjalistycznych prelekcji tematycznych pogłębiających wiedzę. Nowością jest także Business Dating, czyli cykl spotkań z inwestorami.

 

W programie European VR Congress 2017 znajdziecie jeszcze m. in:

 

Prezentacje praktyków i ekspertów w dziedzinie VR

To miejsce dla praktyków. Ludzie z branży opowiedzą o swoich doświadczeniach, wskażą, co obecnie jest trendem oraz zdradzą, jakie wyzwania jeszcze przed nimi. W tym punkcie programu zostanie omówione również to, jak wykorzystywać VR/AR w codzienności np.: w biznesie, medycynie czy kulturze.

 

Panele dyskusyjne poświęcone rozwojowi branż VR / AR

Dyskusje eksperckie, podczas których prześwietlone zostaną wyzwania i prognozy rozwojowe dla całej branży, możliwości osiągnięcia sukcesu międzynarodowego oraz wskazanie branż, w których technologie VR/ AR to zupełny must have.

 

Warsztaty z praktycznego wykorzystania VR

Najlepsi z najlepszych, eksperci bogaci w doświadczenie VR-owe poprowadzą warsztaty, podczas których, w niewielkich grupach, będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystać technologie VR i AR… na miejscach zbrodni albo na rynku nieruchomości. Oprócz tego jedno ze szkoleń przygotowali trenerzy Startup Academy! Z nami możesz przygotować się do Business Datingu i poćwiczyć swoje wystąpienie podczas szkolenia z pitchingu.

 

VR EXPO i Startup Zone

Strefa EXPO to nie lada gratka dla prawdziwych maniaków VR/AR-owych. To tu możesz osobiście przetestować najnowszy sprzęt oraz porozmawiać z jego twórcami. Mamy też coś dla początkujących twórców – STARTUP ZONE. To tu możesz pokazać światu prototyp swojego produktu.

 

Networking

To wydarzenie to idealna okazja by pozbierać kontakty do ludzi z branży.  A kto wie, może  znajdziesz tu kogoś, z kim zechcesz połączyć swoje siły i razem stworzycie coś innowacyjnego?   

 

Impreza integracyjna

Zazwyczaj najwięcej interesów powstaje podczas kuluarowego plotkowania 🙂 Wieczorem, po zakończeniu merytorycznej części pierwszego dnia European VR Congress, spotkamy się w nieco mniej formalnej atmosferze. by lepiej się poznać.

 

Startup Academy wspiera rzeczywistość VR/AR!

 

Dowodem na to jest STARTUP ZONE.

Co to takiego?

STARTUP ZONE to część programu przeznaczona dla startupów z branży VR/AR, które powoli stawiają pierwsze kroki na rynku wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Ideą wydarzenia jest wsparcie innowacyjnych rozwiązań, zarówno software, jak i hardware.

 

Jako Startup Academy zajmujemy się:

  1. Warsztaty z pitchingu dla startupów VR/AR
  2. Business Dating,.
  3. Startup Zone

Startup Academy jest współorganizatorem STARTUP ZONE, możecie być pewni będzie się działo! 🙂 Mamy dla Ciebie preferencyjne ceny na całe wydarzenie! Zamiast 1095 zł zapłacisz jedynie 655 zł

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji i zapisy u Mai: maja@startupacademy.pl