0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Events

  • To event minęło.

Startupowa Środa #17

Karolina 0 723

 

Już 1 sierpnia kolejna Startupowa Środa!

Startupowe Środy, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich posiadających pomysł na biznes, jak i tych dopiero go poszukujących. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika, a przy okazji spędzenia wieczoru w miłej atmosferze. Najbliższe spotkanie odbędzie się w ramach serii wydarzeń: HubHub nad Wisłą.

Na każde spotkanie zapraszany jest gość specjalny, który dzieli się historią swojego biznesu, inspiruje do działania i daje wskazówki dla innych. Nieodzowną częścią każdej Startupowej Środy są również krótkie prezentacji startupów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na polskim rynku. Dodatkowo odbywa się prelekcja ekspercka na ciekawy temat związany z biznesem oraz owocny networkingu.

 

 

 

 

Gościem specjalnym 17. Startupowej Środy będzie Filip Duszczak.

Filip to założyciel InStream Group, właściciela Growthlab.pl, CEO Instream.io oraz LeadVikings.com. Przedsiębiorca, speaker, konsultant sprzedaży. Pasjonuje się wykorzystaniem technologii w procesach komunikacji i sprzedaży. Buduje „zabawki”, idealne dla Saleshackera.

 

 

 

 

 

 

 

Podczas serii startup pitch wystąpią Rentier, Universality i Jobllegro

 

 

 

 

Rentier to platforma obliczająca rentowność wynajmu. Znajdujesz interesujące mieszkanie, ale nie jesteś pewien czy jest to dobra inwestycja? Wejdź na rentier.io, zarejestruj się i pozwól Rentierowi policzyć dla Ciebie rentowność, porównać opcje podatkowe oraz zasugerować potencjalne przychody z najmu.
 

 

 

 

 

 

 

 

Universality to platforma łącząca studentów, prowadzących zajęcia oraz HR branży IT.
Dzięki Universality pracodawcy mogą publikować zadania, które prowadzący będą wykorzystywać na zajęciach, ucząc studentów rozwiązywać praktyczne problemy.
Studenci otrzymują dostęp do zadań programistycznych, a co najważniejsze w szybki i skuteczny sposób nabywają wiedzę praktyczną podnosząc swoje kwalifikacje.

 

 

 

 

 

 

 

Jobllegro Jobllegro prawgnie stworzyć innowacyjny ekosystem rekrutacyjny, tak aby rekrutacja kandydata do pracy była szybsza, skuteczniejsza i tańsza.
 

 

 

 

 

 

 

 

Prelekcję ekspercką przeprowadzi Marta Mazurkiewicz.

Czy każdy startup może być eko? Okazuje się, że może:) Marta opowie o projekcie START2ACT, który angażuje europejskie startupy oraz nowopowstałe małe i średnie przedsiębiorstwa w działania prowadzące do użytkowania energii w sposób zrównoważony. Projekt skierowany jest do startupów oraz przedsiębiorstw działających nie dłużej niż 5 lat. Działania skupiają się głównie na szkoleniu pracowników oraz kadry menadżerskiej w kwestii zmiany nawyków w miejscu pracy. Projekt współfinansowany jest przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont 2020.

 

 

Weź udział w wydarzeniu i zarejestruj się tutaj.

Do zobaczenia 1 sierpnia o godz. 18:00 w Cudzie nad Wisłą!