0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Events

  • To event minęło.

Startupowa Środa #15

tomek 0 349

Startupowa Środa #15

 

29 listopada o godzinie 19:00 organizujemy kolejną Startupową Środę! Tym razem gościem specjalnym będzie Karol Banaszkiewicz, co-founder Displate

Startupowa Środa, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich, którzy mają już swój pomysł na biznes oraz dla wszystkich  tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika.

Na każde spotkanie zapraszamy gościa specjalnego, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po prezentacji gościa odbywa się kilka prezentacji startupów powstałych po Startup Academy, a następnie przechodzimy do owocnego networkingu.

 

 

AAEAAQAAAAAAAAWAAAAAJDM2YWRmMjQ2LWNiZTktNGFmNi05OTViLTgzZmM3OWFiOTYzNgGościem specjalnym będzie Karol Banaszkiewicz, co-founder Displate

Dostarczamy plakaty “drukowane na blasze”

Obecnie produktami Displate zachwycają się klienci nie tylko z Polski, ale także ze Stanów, Kanady, Niemiec i Australii. Współpracuje z nimi prawie cztery tysiące artystów z 74 krajów. Polski startup Displate robi na świecie zawrotną karierę. Właśnie znalazł inwestora, od którego dostał dwa miliony euro na rozwój. Po czterech latach działania, bo firma powstała w 2013 r., może się już pochwalić obrotami rzędu 10 milionów dolarów. Firma nie jest nastawiona tylko na zysk. Za każdy sprzedany plakat jej założyciele sadzą 10 drzew. Ile już posadzili? Na swojej stronie informują, że 3770890, a ta liczba wciąż rośnie.
 
Zapisz się

Startup Pitch #1


SafePACZto designerskie rozwiązanie uniemożliwiające osobom trzecim zdalne przejęcie kontroli nad kamerką Twojego laptopa. Nowoczesna konstrukcja nakładki zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas codziennego przeglądania Internetu. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych naklejek, Safe PACZa możesz z łatwością zdejmować i zakładać, ciesząc się jego funkcjonalnością kiedy tylko tego potrzebujesz.

Twórcy Safe PACZA przygotowali specjalną niespodziankę dla uczestników Startupowej Środy!

 

Startup Pitch #2

avatar

VRscopy to zwycięzcy programu Startup Art #2017. Nagrodą w tej edycji projektu był wyjazd na South Summit, dlatego twórcy projektu opowiedzą nie tylko o tym, jak ich pomysł rozwinął się przez ostatnie kilka miesięcy, ale także o tym, co dał im wyjazd na takie globalne startupowe wydarzenie.

VRScopy to aplikacja wykorzystująca technologię VR do szkolenia studentów i młodych lekarzy wykonywania laparoskopii, która jest o wiele mniej inwazyjną metodą od tradycyjnej laparotomii, ale rzadziej stosowaną ze względu na brak wyszkolonego personelu medycznego. Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości użytkownicy będą mieli możliwość zobaczenia całego procesu w sposób bardzo zbliżony do realnych warunków pracy.

 

Startup Pitch #3

avatar

Holo View to najnowszy projekt zwyciężczyń Startup Shakera w ramach Startup Art #3. Wtedy dziewczyny realizowały projekt VRide. Pozostały jednak w wirtualnej rzeczywistości, ponieważ Holo view to okulary mixed reality pomagające w kupnie samochodu. Po ich nałożeniu możesz wejść do salonu samochodowego i wiedzieć o samochodzie wszystko już po pierwszym spojrzeniu.

 
REJESTRACJA
>>> www.startupowa-sroda15.evenea.pl <<<

 

Zapisz się


 
Przybywajcie tłumnie!

Zapisz się

 

Masz pytania? Postaram się na wszystkie odpowiedzieć 😉

kontakt@startupacademy.pl