EVENTY DLA KORPORACJI

ŁĄCZYMY ŚWIAT KORPORACJI I STARTUPÓW

Zorganizujemy wydarzenie spełniające oczekiwania dużych firm. Zajmiemy się promocją i nawiążemy współpracę z mediami, co wpłynie korzystnie na frekwencję oraz postrzeganie marki jako angażującej się w działania w świecie startupów.

Zaprosimy gości znanych w startupowym ekosystemie – przedsiębiorców, inwestorów, ekspertów i autorytety świata biznesu. Zadbamy o odpowiednią oprawę całego wydarzenia i zapewnimy dogodne dla uczestników warunki.

DLACZEGO WARTO

CO ZROBIMY W RAMACH WSPÓŁPRACY

Organizując z nami event w swojej firmie, nie musisz się obawiać o zwiększenie obowiązków w pracy w związku z planowanym wydarzeniem. Większość działań leży po naszej strone. Jest to między innymi :

Zaproszenie prelegentów

Zajmiemy się zaproszeniem przedsiębiorców, ekspertów czy inwestorów, których wystąpienia najlepiej wpasują się w tematykę wydarzenia i będą interesujące dla publiczności.

Sprawy techniczne

Wynajmiemy i przygotujemy salę odpowiadającą na potrzeby uczestników oraz zadbamy o to, by spędzili czas w miłej i przyjaznej atmosferze.

Promocja wydarzenia

Zadbamy o wysoką frekwencję osób zainteresowanych biznesem i startupami między innymi pozyskując branżowe patronaty medialne.

Realizacja celu

Podczas wydarzenia zostaną osiągnięte cele, dla których realizowane jest całe przedsięwzięcie.

FIRMY DLA KTÓRYCH ORGANIZOWALIŚMY EVENTY

NAPISALI O NAS

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WSPÓŁPRACY STARTUPÓW I DUŻYCH FIRM?

POBIERZ BEZPŁATNY INFORMATOR

Skip to content