Hackathon Biznesowy dla Juniorów

Gotowi na niezapomnianą przygodę? Zapraszamy na nasze intensywne, dwudniowe warsztaty dla młodzieży. Razem odkryjemy tajniki własnego biznesu oraz podstawy marketingu.

Opowiemy jak wystartować z własnym biznesem i jakie narzędzia pomogą w prowadzeniu Waszych własnych firm. 

Stwórzmy zespół i opracujmy strategię dla tych innowacyjnych pomysłów!

13-14.01.2024

Warszawa

Cena: 999 zł

Kompetencje przyszłości

Twój nastolatek na ścieżce sukcesu

Dwudniowe warsztaty będą trwały łącznie 12 godzin zegarowych. W trakcie 6-godzinnego dnia pracy przewidziane są dwie przerwy po 10 min. oraz jedna przerwa obiadowa trwająca 20 min. Szkolenie będzie miało formę warsztatową, z krótkimi częściami wykładowymi, wprowadzającymi w następne etapy prac nad budowanymi projektami biznesowymi.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje
2h indywidualnych konsultacji z zakresu
planowania ścieżki rozwoju.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez 2 trenerów Startup Academy.

Czego dowiecie się na warsztatach:

Social Media

Jak prowadzić komunikację
i budować własną markę w mediach społecznościowych. 

Finanse

Jak oszacować nakład inwestycyjny, koszty
i przychody swojego przyszłego biznesu.
 

Promocja

Jak stworzyć wizytówkę, ulotki, plakaty, proste strony internetowe z zastosowaniem darmowych narzędzi internetowych.
 

Wystąpienia


Jak prezentować swoje pomysły w taki sposób, aby zaciekawić potencjalnych partnerów lub inwestorów.

Stań się CEO własnego startupu!

Kup teraz
i zarezerwuj swoje miejsce!

Nasi trenerzy

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Prezes Startup Academy, trener biznesu, koordynator
i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
w zakresie oceny innowacyjności startupów. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy godzin doradczych. 

Czytaj więcej

Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Przez 11 lat pracował nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce w ramach Fundacji AIP. Opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Współtworzył fundusz inwestycyjny AIP Seed Capital, zajmując się selekcją i scoutingiem startupów. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. W ramach międzynarodowego programu unijnego Speed Up w latach 2017-2021 doradzał Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie tworzenia ekosystemu startupowego w stolicy. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Kacper Różyński

Trener Startup Academy

Ponad 7 lat w sprzedaży, negocjacjach i w doradztwie dla Startupów. Zakres konsultacji: generowanie pomysłów biznesowych, sprzedaż i negocjacje – w tym zdobycie pierwszego klienta, crowdfunding & crowdinvesting, wystąpienia publiczne – w tym wystąpienia przed inwestorami, doradca ds. biznesowych w programie Academy Smolna #2021. 

Czytaj więcej

Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju. W między czasie tworzył programy szkoleniowe dla studentów i młodzieży. Był wielokrotnie zapraszany jako ekspert do przeprowadzenia zajęć z zakresu przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu czy sztuki prezentacji na uczelniach takich jak SGH, SGGW, Uczelnia Łazarskiego, UKSW, AWF i wielu innych dostarczając praktyczną wiedzę do ponad 3000 aktywnych uczestników jego wykładów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu posiada wiedzę i doświadczenie w następujących obszarach tematycznych: sztuka debatowania i argumentacji, pobudzanie kreatywności, sztuka negocjacji, samodzielność i krytyczne myślenie, nowe technologie, treningi motywacyjne, kształtowanie kompetencji przedsiębiorcy, nauka profesjonalnej prezentacji biznesowej, tworzenie projektów i praca zespołowa. Dzięki temu z powodzeniem prowadzi i szkoli w trakcie warsztatów dla młodzieży w różnych stronach Polski.

Konrad Kaczmarczyk

Trener Startup Academy

Trener Startup Academy oraz manager inkubacji w Platformie Startowej Startup Heroes oraz Dyrektor zarządzający w firmie Atema. Realizował własne inicjatywy takie jak marka odzieżowa „NPFS” czy technologiczna tłocząca oleje do łożysk szybkoobrotowych. 

Czytaj więcej

Pracował w największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie, gdzie współpracując z funduszami inwestycyjnymi, kluczowymi uczelniami w kraju oraz przestrzeniami co-workingowymi, zarządzał działem Akceleracji wspierającym tysiące startupów w rozwoju. Obecnie w roli współzałożyciela rozwija spółkę ExclusiveWork zajmującą się realizacją technologicznych projektów dotacyjnych. Jest też współzałożycielem marki Atema zabezpieczającej podmioty produkcyjne przed nieuczciwymi Agencjami Pracy, za pośrednictwem specjalistycznego audytu z wykorzystaniem standardu ate/sto. Przy współpracy ze Startup Academy wspiera startupy w rozwoju w ramach Platform Startowych i innych programów inkubacyjnych oraz akceleracyjnych. Przez lata zbierania doświadczeń stał się ekspertem w zakresie modelowania biznesowego, precyzowania oferty wartości, sprzedaży transformacyjnej oraz zarządzania relacjami partnerskimi.

Anna Kosińska

Project Manager, Trener Startup Academy

Project Manager w Instytucie Kreowania Przedsiębiorczości, koordynator wielu projektów z obszaru rozwoju przedsiębiorczości m.in. „Praktyczna lekcja przedsiębiorczości”, „Startup School”, „Modelowanie Biznesowe”, doradca biznesowy, certyfikowany coach ICC, doradca kariery.

 

Czytaj więcej

Przez 12 lat kierownik biura karier na jednej z warszawskich uczelni oraz nauczyciel akademicki w obszarze zarządzania własnym rozwojem, od osiemnastu lat wspiera rodzinny biznes. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnego poradnictwa zawodowego oraz warsztatów i szkoleń dla młodzieży. Prowadziła procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla, posiada doświadczenie w realizacji sesji Assessment i Development Center. Z wykształcenia ekonomistka, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, ukończyła studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim. Człowiek do zadań specjalnych!

Porozmawiajmy o przyszłości Twojego nastolatka


Zapraszamy do udziału
w naszych warsztatach biznesowych dla młodzieży!

Chcemy pomóc młodym talentom rozwijać swoje umiejętności i pasje
w kierunkach biznesowych.

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci z finalizacją zapisu oraz płatności.

Opinie naszych podopiecznych

Zuza Furmanek

„Indywidualnie dopasowane spotkania z trenerami i ich wielopłaszczyznowe wsparcie dały mi przede wszystkim ogromna dawkę motywacji do aktywnego działania na rzecz własnej kariery zawodowej. Prowadzący pomogli mi odnaleźć moje najlepsze cechy i wyróżniające umiejętności. Otrzymałam od nich także wiele wskazówek odnośnie ich dalszego doskonalenia. Wsparcie Startup Academy sprawiło, że zyskałam nową perspektywę na moją przyszłość. Podczas spotkań w ramach programu miałam możliwość wytyczenia sobie nowych celów w zakresie biznesu i rozwoju osobistego oraz zobaczyłam przykładowe sposoby na ich realizację. Wiedza, którą zdobyłam, stanowiła fundament na mojej drodze do budowania swojej pewności siebie w biznesie, kształtowania przedsiębiorczej postawy w pracy i na co dzień oraz nauki kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że uczestnictwo w warsztatach stanowiło inwestycję w moją przyszłość, która przynosi zauważalne efekty.”

Dominik Gnaś - ReKnow

„ReKnow to kolejna nazwa projektu jaka narodziła się w mojej głowie. Jest to projekt jaki prowadziłem z moim cudownym teamem w konkursie ‘Herosi na starcie’. Cały konkurs był organizowany przez grupę EuroCash, za to od początku w nim prowadzili mnie mentorzy ze StartUp Academy – tutaj szczególne pozdrowienia i podziękowania wysyłamy do cudownej Ani ;). Zachęcam właśnie Was do udziału w warsztatach i konkursach na pomysły startupowe. Ilość doświadczenia, znajomości, wiedzy są nieocenione.

Oczywiście nie musisz w tych konkursach wygrać, ale tu cię zaskoczę – Możesz to zrobić! Ja wiem, szok, zdziwienie i niedowierzanie. Takie same były moje emocje kiedy podczas gali wręczenia nagród wyczytali moje nazwisko.”

Zdjęcia z poprzednich wydarzeń

Skip to content