Stwórz innowacyjne rozwiązanie i wesprzyj osoby dotknięte wojną w Ukrainie!

Hackathon Szczecin!
#zaprojektujprzyszłość 

25-26 czerwca 2022 r.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

Dołącz do nas już teraz!

Stwórz innowacyjne rozwiązanie
i wesprzyj osoby dotknięte
wojną w Ukrainie!

Hackathon Szczecin!
#zaprojektujprzyszłość

25-26 czerwca 2022 r.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

Dołącz do nas już teraz!

Celem hackathonu jest pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie, poprzez rozwiązania technologiczne, które można łatwo i szybko wdrożyć i wykorzystać na szeroką skalę. Inicjatywa organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Przewidzieliśmy zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Już dziś pula nagród wynosi pssss

25 000 zł 

Dla kogo jest wydarzenie?

Dla wszystkich osób z kreatywnymi pomysłami, chcącymi działać w dobrej sprawie! Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim młodym talentom realizującym się w obszarze IT, ICT i szeroko rozumianej innowacji. Umiejętność programowania nie jest konieczna – ochotnicy mogą dołączać do wydarzenia, żeby podzielić się własnymi pomysłami, znaleźć nową ścieżkę zawodową, pogłębić zainteresowania przedsiębiorczością, nowymi technologiami, poznać nowe osoby.

Stwórz innowacyjne rozwiązanie pod okiem najlepszych ekspertów w 2 dni i wesprzyj osoby dotknięte kryzysem w Ukrainie!

Korzyści z udziału:

Praktyczna wiedza biznesowa oraz cenne kontakty biznesowe

Rozwój pomysłu pod okiem ekspertów

Sesje mentoringowe i konsultacje eksperckie

Dołącz do wyzwania jednego z partnerów i zgarnij dedykowaną nagrodę

Challenge Firmy IAI

Zaprojektuj innowacyjną wtyczkę, która wskaże kraj, z którego pochodzi produkt ze sklepu internetowego.

Nagroda: 10 000 zł

Więcej o wyzwaniu

Coraz popularniejszym kierunkiem w e-commerce jest cross-border, czyli handel transgraniczny. Również Polskie sklepy internetowe z powodzeniem sprzedają już na rynkach Unii Europejskiej i nie tylko. Wtyczka może pomóc w zakupach, a jednocześnie promocji polskich przedsiębiorców. Będzie ona wskazywać, że asortyment danego sklepu został wyprodukowany w Polsce czy też w innym kraju np. Unii Europejskiej.

Ważnym elementem wtyczki miałby być alert, który będzie ostrzegać kupujących o tym, że produkt pochodzi z Rosji lub jest produkcji rosyjskiej. Dzięki wtyczce konsumenci będą mogli zaniechać wspierania rosyjskich producentów, a co za tym idzie – gospodarki tego kraju. IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. Współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon.

Challenge edulab

Stwórz rozwiązanie dla szkół i placówek edukacyjnych integrującego edukację Polsko-Ukraińską.

Nagroda: preakceleracja i możliwość dofinansowania startupu

Więcej o wyzwaniu

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę, do polskich szkół i przedszkoli przyjęto około 200 tysięcy ukraińskich dzieci. W samym Szczecinie do szkół zapisało się około 5 tysięcy uczniów. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy jest gigantycznym wyzwaniem nie tylko dla nowych uczniów, ale również dla całego systemu edukacji. Uczniowie, którzy dołączyli do polskich szkół, zmagają się wieloma trudnościami blokującymi im równy rozwój i naukę, zaczynając od bariery językowej i różnicach w podstawie programowej, a kończąc na różnicach kulturowych.

Wyzwanie, jakie na Was czeka, to stworzenie rozwiązania dla szkół i placówek edukacyjnych integrującego edukację Polsko-Ukraińską. Chodzi nam o innowację technologiczną, która pomoże uczniom z Ukrainy wyrównać szanse i ułatwi naukę ukraińskich uczniów w polskich szkołach. Pomysłodawcy najbardziej obiecujących projektów będą mogli liczyć na zaproszenie do dalszych rozmów z akceleratorem eduLAB.

 

Challenge Firmy Demant

Stwórz aplikację ułatwiającą przybyszom z Ukrainy asymilację i pozwalającą stworzyć sieć nowych kontaktów.

Nagroda: 10 000 zł

Więcej o wyzwaniu

Demant od ponad 100 lat wspiera osoby z wadami słuchu. Oznacza to, że pomagamy milionom osób w swobodnej komunikacji oraz w budowaniu relacji z bliskimi i przyjaciółmi. Człowiek rzucony przez wydarzenia w swoim kraju do obcego państwa może czuć się wyizolowany – dookoła wszyscy mówią innym językiem, do wypełnienia są obcojęzyczne dokumenty, a kultura nowego miejsca zamieszkania różni od rodzimej.

W tym wyzwaniu stwórzmy aplikację, pomagającą łagodnie zasymilować się przybyszom z Ukrainy i pozwalającą stworzyć sieć nowych kontaktów. Może będzie to społecznościowa aplikacja łącząca nowych migrantów z tymi już zadomowionymi? A może mapa, pokazująca, gdzie możemy obejrzeć filmy po ukraińsku lub zjeść ukraińskie dania? 

Masz inny pomysł?

Zaproponuj innowacyjne rozwiązanie, które wesprze osoby dotknięte wojną na Ukrainie i wygraj nagrody rzeczowe o wartości 1000 zł dla każdego członka zespołu!

Program hackathonu

Wydarzenie przewiduje dwa dni dynamicznej pracy zespołów, której finałem będzie zaprezentowanie swoich projektów przed jury, a najlepsze z nich otrzymają specjalne nagrody. W czasie wydarzenia uczestnicy opracują rozwiązania wpisujące się w obszary tematyczne i przetestują czy przyjęte hipotezy biznesowe odpowiadają na rzeczywiste potrzeby odbiorców.

Hackathon jest również świetną okazją do networkingu i pozyskania cennych kontaktów biznesowych.
W wydarzeniu wezmą udział najważniejsze 
fundusze Venture Capital z regionu, przed którymi pomysłodawcy będą mogli zaprezentować swój projekt i uzyskać feedback bezpośrednio od inwestora.

Dzień pierwszy – 25 czerwca 2022 r.

Poznaj agendę

8:00 – Rejestracja uczestników
9:00 – Start wydarzenia:
– Omówienie programu wydarzenia, regulaminu i zagadnień technicznych,
– Otwarcie wydarzenia, przemówienia organizatorów,
– Prezentacja wyzwań i tematów przewodnich,
– Podział na zespoły,
10:00 – Omówienie pomysłów w zespołach oraz zapoznanie przy kawie
10:30 – Prezentacja merytoryczna nr 1 – Jak tworzyć wartość, za którą klient będzie chciał zapłacić?
11:30 – Praca własna zespołów nad modelem biznesowym z wykorzystaniem Business Model Canvas
12:30 – Obiad
13:00 – Prelekcja merytoryczna nr 2 – Jak sprawdzić czy mój produkt ma sens i ktoś go kupi?
13:40 – Odprawa mentorska oraz odwiedziny mentorów – praca zespołów z mentorami
16:00 – Praca własna zespołów nad eksperymentami biznesowymi
17:00 – Kolacja
18:00 – Power speech
19:00 – Samodzielna praca uczestników
21:00 – Zakończenie dnia pierwszego

Dzień drugi – 26 czerwca 2022 r.

Poznaj agendę

8:00 – Rejestracja uczestników
9:00
– Przedstawienie planu dnia oraz prezentacja merytoryczna nr 3 – Jak zaprezentować swój pomysł biznesowy, aby osiągnąć swój cel?
10:15 – Poranny rozruch – sesja energizer’ów
10:30 – Praca zespołów nad elementami pitch decka tj. analiza rynku i konkurencji oraz model finansowy
12:30 – Obiad
13:30 – Odprawa mentorów oraz odwiedziny mentorów – praca zespołów z mentorami
15:30 – Deadline na oddanie prezentacji i próby techniczne
16:00 – Prezentacja projektów biznesowych przed jury
17:30 – Obrady jury
18:00 – Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
19:00 – Oficjalne zakończenie

Mentoring

Program wydarzenia zakłada sesje mentoringowe i konsultacje eksperckie, podczas których pomysłodawcy będą poszerzać wiedzę w obszarach, jak: 

Rozwój pomysłu

Analiza konkurencji

Analiza rynku

Tworzenie propozycji wartości dla klientów

Zespoły będą pracować nad modelem biznesowym przy użyciu metodyki Business Model Canvas, testować pomysł i wyciągać wnioski, dzięki narzędziom Lean Startup i Customer Development. Uczestnicy zostaną również przeszkoleni z zakresu team buildingu, pracy zespołowej i wykonają pitch deck.

Poznaj naszych ekspertów

Trenerzy

Michał Misztal

Poznaj eksperta ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Paweł Przybyszewski

Poznaj eksperta ➞

Jest pierwszym polskim brokerem technologii oraz popularyzatorem polskiej nauki. W Startup Academy jako CPO jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów na rynek. W FibriTech jako CPO odpowiadał za opracowanie nowych produktów w oparciu o wypracowane w FibriTech ekologiczne technologie. W Business Technology Progress jako ekspert ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, ocenia projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, doświadczony mentor i doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Mentorzy

Gosia Dziembaj

Poznaj eksperta ➞

Projektantka, właścicielka marki Foonka i autorka bardzo charakterystycznych wzorów tkanin imitujących naturę. Ukończyła wydział Informatyki Politechniki Szczecińskiej i przez kilka lat zajmowała się projektowaniem graficznym, jednak zamiłowanie do wzornictwa i chęć tworzenia nieszablonowych produktów skierowało jej karierę na ścieżkę designu. Laureatka wielu prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa w tym German Design Award, European Product Design Award, Make Me!, Must Have!, Dobry Wzór oraz Design Open Space. Jej projekty pokazywane były podczas licznych wystaw prezentujących najlepsze, polskie wzornictwo. Produkty odwiedziły między innymi takie kraje jak Korea Południowa, Francja, Szwecja, Dania, Belgia, Chiny, Niemcy, Austria, Norwegia, Anglia, Włochy. Miłośniczka sportów zawierających słowo „board” w nazwie, a zwłaszcza longboardu, snowboardu i wakeboardu. Niepoprawna optymistka, która nie lubi podążać utartymi ścieżkami.

Dr Hubert Dyba

Poznaj eksperta ➞

Adiunkt w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu; trener i konsultant innowacji. Doświadczenie zdobywał jako specjalista w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, następnie jako dyrektor Centrum Przemysłów Kreatywnych na Akademii Sztuki w Szczecinie. Prowadzi pracę naukową w zakresie innowacyjnych modeli biznesowych. Ekspert Komisji Europejskiej w zakresie metody Human Centered Design. Facylitator metody CSI:Lab Projektanci Innowacji PFR. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, Climate KIC, MIT Enterprise Forum, Startup Weekend. Regularnie współpracuje z PARP, KPK, polskimi uczelniami oraz dojrzałymi firmami i start-upami w zakresie innowacji i budowania modeli biznesowych. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę o innowacjach i Design Thinking zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Judyta Weglowska edCAMP

Konrad Frontczak

Poznaj eksperta ➞

Project manager współpracujący z inwestorami, startupami, małymi i dużymi przedsiębiorstwami z Polski oraz zagranicy, wspierając ich rozwój technologiczny, m.in. poprzez organizowanie finansowania publiczno-prywatnego. Jako ekspert Komisji Europejskiej, polskich ministerstw, agend rządowych oraz instytucji regionalnych, biegle znający środowisko funduszy unijnych dla sektora przedsiębiorstw oraz prac B+R. Zarządzał portfolio własności intelektualnej uczelni wyższej oraz laboratoriami na cele komercyjne. Zrealizował kilkadziesiąt prac badawczo-rozwojowych, założył spółkę spin-off, udzielał licencji na technologie naukowe. Obecnie buduje zespoły eksperckie pod potrzeby badawczo-rozwojowe.

Judyta Weglowska edCAMP

Prof. Dorota Dżega-Pietruszkiewicz

Poznaj eksperta ➞

Prorektor ds. Rozwoju Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu; członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego; członek Ogólnopolskiej Komisji Certyfikującej w obszarach: metodyk zdalnego nauczania i e-nauczyciel; posiada certyfikat PRINCE2 Foundation; specjalista w zakresie zarządzania projektami, projektowania rozwiązań wspomagających kształcenie osób dorosłych oraz wdrażania rozwiązań e-learningowych; w obszarze działalności naukowej posiada ponad 60 publikacji i opracowań dotyczących analizy dużych zbiorów danych, zarządzania projektami informatycznymi oraz projektowania systemów informatycznych; popularyzatorka kreatywnego rozwiązywania problemów, współautorka wielu gier szkoleniowych.

Judyta Weglowska edCAMP

Judyta Węgłowska

Poznaj eksperta ➞

Business Development Director w eduLab. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie komercjalizacji i transferu technologii. Od lat pomaga startupom w rozwoju biznesu przez organizację konkursów i programów akceleracyjnych. Zarządzała działami organizacyjno-prawnymi instytucji publicznych oraz spółek prywatnych. W pierwszej edycji eduLAB (E-pionier) wspierała pracę Zespołów Interdyscyplinarnych w roli mentora, a dziś współtworzy kolejną edycję akceleracji.

Judyta Weglowska edCAMP

Grzegorz Szukalski

Poznaj eksperta ➞

CTO (Chief Technology Officer) oraz szef działu Program Developers w IAI S.A. Absolwent wydziału informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Swoją przygodę z programowaniem zaczynał wiele lat temu od tworzenia lokalnych portali informacyjnych, w tym m.inwSzczecinie.pl. Od 15 lat związany z branżą e-commerce. Wielki miłośnik rozwiązywania problemów – w szczególności przy użyciu odpowiednich algorytmów. W programowaniu ceni najbardziej wyzwania optymalizacyjne. W swojej karierze wyszkolił dziesiątki świetnych specjalistów.

Judyta Weglowska edCAMP

Damian Wielechowski

Poznaj eksperta ➞

Senior Communication and Marketing Manager. Od 5 lat związany z poznańską grupą funduszy venture capiał – SpeedUp Group, gdzie odpowiada za wewnętrzne oraz zewnętrzne działania komunikacyjne. Wspiera też spółki portfelowe funduszu w obszarze marketingu i PR. Damian jest też założycielem agencji marketingowej PixiPR. Jest autorem poznańskiego i współautorem krakowskiego przewodnika start-upowego oraz cały czas aktywnie wspiera rozwój polskiego eskosystemu startupowego, organizując wiele wydarzeń skierowanych do twórców innowacji, a także współpracując z Fundacją Startup Poland jako jej ambasador.

Judyta Weglowska edCAMP

Paulina Pepera

Poznaj eksperta ➞

Cofounderka i COO ekologicznego startupu ZNIKA, w którym razem z zespołem pracuje nad zastąpieniem opakowań plastikowych tymi przyjaznymi dla naszej planety. ZNIKA wygrał Startup Arena Challenge podczas ostatniego Impact CEE w Poznaniu. Paulina to specjalistka od finansów i logistyki, choć jak sama przyznaje najbardziej pasjonuje ją prawo podatkowe. Od wielu lat jest związana z działalnością społeczną i edukacyjną, a od ponad dwóch lat jest Prezeską Fundacja Nowy Głos, największej organizacji debatanckiej w Polsce.

Judyta Weglowska edCAMP

Marcin Milke

Poznaj eksperta ➞

Twórca i CEO w Growth, którego celem jest pomoc małym firmom w przebiciu bariery wzrostu i zoptymalizowaniu ich działań. Przedsiębiorca, który od lat pracuje nad optymalizacją realizacji projektów. Jego pasją jest konsultacja pomysłów i modeli biznesowych. Skutecznie rozwiązuje problemy firm, które nie rosną i doradza właścicielom biznesu.

Judyta Weglowska edCAMP

mgr inż. Radek Nagay

Poznaj eksperta ➞

Absolwent Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, współtwórca kierunków Komunikacja Wizualna oraz Gry Komputerowe i Przestrzeń Wirtualna na Akademii Sztuki w Szczecinie, doktorant na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Kierownik Laboratorium Virtual Design w Centrum Przemysłów Kreatywnych w Szczecinie. Projektant z przeszło 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji wizualnej. W swoim dorobku ma kilkaset komercyjnych projektów graficznych i multimedialnych, instalacji interaktywnych i aplikacji webowych. Od 2017 roku kierownik kilkunastu projektów B+R, m.in. systemów wspomagania hemodializy, urządzeń i oprogramowania do rehabilitacji pulmonologicznej, urządzeń i oprogramowania do wspomagania rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym, czy aktywizacji ruchowej seniorów z wykorzystaniem technologii VR/AR. Właściciel i współwłaściciel kilku firm działających w obszarze B+R, inżynierii biomedycznej, produkcji gier i multimediów.

Judyta Weglowska edCAMP

Łukasz Doszczeczko

Poznaj eksperta ➞

Senior Software Developer w Demant. Absolwent wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Od ponad 10 lat pracuje nad rozwojem oprogramowania, skupiając się na dobrych praktykach i architekturze rozwiązań. Z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, m.in. poprzez zaangażowanie w Netcamp czy DGS .Net Academy. Kiedyś uczestnik, a nawet finalista hackathonów programistycznych, a dziś mentor wspierający uczestników wydarzenia.

Judyta Weglowska edCAMP

Jacek Szuszkiewicz

Poznaj eksperta ➞

Corporate Lawyer in Red Sky. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2014 roku aktywny zawodowo, głównie w obszarze prawa finansowego i handlowego. Aktualnie, jako corporate lawyer w Red Sky, prowadzi obsługę prawną spółek z portfolio tejże organizacji oraz portfela funduszu Tar Heel Capital Pathfinder. Jest miłośnikiem motoryzacji, sportowej jazdy i gry na gitarze.

Judyta Weglowska edCAMP

Paweł Kwiatkowski

Poznaj eksperta ➞

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w realizacji autorskich projektów biznesowych. Nieprzerwanie pracuje nad tworzeniem nowych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami organizacji. Poszukuje wartości stanowiących przewagę konkurencyjną w biznesie. Testuje i tworzy nowe produkty oraz środowiska przedsiębiorcze oparte na działaniach integracyjnych. Właściciel marki Orde oraz Anioł biznesu. Czuje się częścią rosnącej zmiany w świecie startupów. Od kilku lat realizuje się jako mentor dla startupów i doradza strategicznie przedsiębiorcom. Zainwestował w marki, które rozwijają się dzięki jego wsparciu. Pomógł: Austerii, PurleyShow, Neeko oraz VCS. Jest otwarty na wszelkie wyzwania, twierdzi, że nowe cele dają mu energię do działania i siłę tworzenia. Absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, kierunek zarządzanie; specjalność MBA. Laureat I nagrody w XIV edycji Konkursu na najlepsze  prace dyplomowe w kategorii Magister. Beneficjent stypendium naukowego Rektora, dwukrotnie wpisany do Złotej Księgi Absolwentów ZPSB. Pasjonat dzieł sztuki. Jak sam mówi: jest to dla niego główne źródło inspiracji do tworzenia – również w świecie biznesu. Interesuje się psychologią oraz pogłębianiem samoświadomości.

Judyta Weglowska edCAMP

Ewa Ławicka

Poznaj eksperta ➞

Marketing & Social Media Manager w Red Sky. Specjalistka ds. marketingu z 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii marketingowych dla rozwoju biznesu oraz budowaniu określonej świadomość marki firmy za pomocą mediów społecznościowych i kampanii promocyjnych. W codziennej pracy w Red Sky zajmuje się brand marketingiem oraz zarządza pracą działu.

Judyta Weglowska edCAMP

Hubert Taler 

Poznaj eksperta ➞

Od ponad dwudziestu lat związany z tworzeniem oprogramowania, początkowo jako programista, a następnie jako menadżer zespołów programistycznych. Szczególnie interesuje się dobrymi wzorcami architektonicznymi używanymi w programowaniu obiektowym oraz programowaniem baz danych. Aktualnie nazwalibyśmy go backendowcem. Prywatnie uwielbia podróże, najchętniej z rodziną oraz czytanie książek.

Judyta Weglowska edCAMP

Judyta Węgłowska

Poznaj eksperta ➞

Business Development Director w eduLab. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie komercjalizacji i transferu technologii. Od lat pomaga startupom w rozwoju biznesu przez organizację konkursów i programów akceleracyjnych. Zarządzała działami organizacyjno-prawnymi instytucji publicznych oraz spółek prywatnych. W pierwszej edycji eduLAB (E-pionier) wspierała pracę Zespołów Interdyscyplinarnych w roli mentora, a dziś współtworzy kolejną edycję akceleracji.

Judyta Weglowska edCAMP

Damian Wielechowski

Poznaj eksperta ➞

Senior Communication and Marketing Manager. Od 5 lat związany z poznańską grupą funduszy venture capiał – SpeedUp Group, gdzie odpowiada za wewnętrzne oraz zewnętrzne działania komunikacyjne. Wspiera też spółki portfelowe funduszu w obszarze marketingu i PR. Damian jest też założycielem agencji marketingowej PixiPR. Jest autorem poznańskiego i współautorem krakowskiego przewodnika start-upowego oraz cały czas aktywnie wspiera rozwój polskiego eskosystemu startupowego, organizując wiele wydarzeń skierowanych do twórców innowacji, a także współpracując z Fundacją Startup Poland jako jej ambasador.

Judyta Weglowska edCAMP

Grzegorz Szukalski

Poznaj eksperta ➞

CTO (Chief Technology Officer) oraz szef działu Program Developers w IAI S.A. Absolwent wydziału informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Swoją przygodę z programowaniem zaczynał wiele lat temu od tworzenia lokalnych portali informacyjnych, w tym m.inwSzczecinie.pl. Od 15 lat związany z branżą e-commerce. Wielki miłośnik rozwiązywania problemów – w szczególności przy użyciu odpowiednich algorytmów. W programowaniu ceni najbardziej wyzwania optymalizacyjne. W swojej karierze wyszkolił dziesiątki świetnych specjalistów.

Wypełnij formularz


Organizatorzy

 Partnerzy główni

 Partnerzy merytoryczni

 Patroni medialni

 Zostań partnerem wydarzenia!

Napisz do nas na kontakt@startupacademy.pl

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

Skip to content