0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

infoShare 2017 – dlaczego warto tam być?

infoShare 2017 – dlaczego warto tam być?

infoShare 2017 otworzyło już  rejestrację. Ponad 5000 uczestników, więcej niż 100 prelegentów, 100+ inwestorów, 20 tys. Euro do wygrania w Startup Contest. Każdy startup powinien się pojawić między 17 a 19 maja w Gdańsku na tej największej technologicznej konferencji w regionie CEE! Dlaczego warto tam być?

Możesz znaleźć swojego inwestora

Złap grube ryby, które nadjeżdżają na infoShare z całej Europy. Ponad 100 aniołów biznesu, funduszy inwestycyjnych i korporacji będzie szukać innowacyjnych projektów na różnych etapach rozwoju. Umów się z nimi na indywidualne spotkania. 

Zgarnąć 20 tys. Euro w gotówce

Wystartuj w Startup Contest! Możesz zdobyć 20 tys. Euro w gotówce i nawet do 1 mln Euro w potencjalnych inwestycjach. Przygotujesz się do występu na głównej scenie, będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w Europie i zweryfikujesz swój projekt. Aplikuj do 31.03.

Zdobyć wiedzę i inspirację

Posłuchaj ponad 120 ekspertów, przedsiębiorców, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i międzynarodowych akceleratorów na 5 scenach. Na scenie Startup będą mówili o niszach, przepowiadali przyszłość i typowali trendy w 5 najbardziej aktualnych obszarach w świecie inwestycji. Przyjdź na warsztaty.

Pokazać swoją markę i projekt

Zarezerwuj stand i zaprezentuj swoją markę na expo. Wśród tych 5000 uczestników są twoi nowi klienci, partnerzy a nawet pracownicy. Opowiedz o swoim projekcie i zweryfikuj swoje pomysły. Skorzystaj z biura prasowego i pokaż się mediom.

Zaistnieć w społeczności

Uczestnicy infoShare twierdzą, że to najlepsze miejsce na networking i budowanie relacji. To się dzieje też poza terenem konferencji – na 4 imprezach z koncertem na żywo, podczas rejsu po zatoce infoShare on the Boat czy porannego biegu po plaży. Do wyboru, do koloru 🙂

Zajrzyj na stronę i zobacz szczegóły: www.infoshare.pl