0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

InternetBeta 2016, czyli gdzie musisz być tej jesieni

Artykuł

InternetBeta 2016, czyli gdzie musisz być tej jesieni

InternetBeta 2016, czyli gdzie musisz być tej jesieni

InternetBeta 2016 to ósma edycja jednej z najbardziej rozpoznawalnych konferencji branżowych w Polsce. Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy poruszane na „Becie”. Główne, ale nie jedyne, bo z roku na rok formuła konferencji rozszerza się i już teraz stanowi inspirujące, multidyscyplinarne wydarzenie gromadzące wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie.

W dniach 14-16 września 2016 Rzeszów, a dokładnie Kielnarowa, gdzie znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, stanie się domem dla setek przedstawicieli świata marketingu, agencji reklamowych i digitalowych, startupowców oraz inwestorów. Słowem wszystkich, którzy na co dzień pracują i zarabiają w internecie oraz wpływają na jego kształt.

Internet łączy ludzi

Ideą konferencji jest łączenie różnorodnych środowisk. To miejsce spotkania funduszy, aniołów biznesu i początkujących startupowców. Tu rodzą się owocne kontakty pomiędzy największymi (i tymi mniejszymi) agencjami digitalowymi oraz przedstawicielami małych i tych całkiem sporych brandów. Na salach i w kuluarach spotkać można właścicieli i osoby odpowiedzialne za marketing największych serwisów i portali internetowych.

Znani i lubiani

W tym roku na scenie pojawi się ponad 60 prelegentów. Wśród będą m.in. Rafał Masny z Abstrachuje.tv, Piotr Bucki, twórcy Suchara Codziennego, Paweł Tkaczyk, Daniel Aduszkiewicz, Dominik Komar, Marcin Szeląg, Bartłomiej Gola ze SpeedUp Group czy Grzegorz Miłkowski z ContentHouse.

Nie samą pracą człowiek żyje

InternetBeta to nie tylko inspirujące prezentacje, networking i relacje biznesowe, lecz także wieczorne imprezy integracyjne, które stały wręcz mini festiwalem muzycznym. W tym roku fantastyczną atmosferę zapewnią Bovska, Gooral, Milov czy Steve Nash.

Patronat medialny nad konferencją objęli: Rzeczpospolita, portal rp.pl, Bloomberg Businessweek Polska, SocialPress, Instytut Badań i Analiz Finansowych, MarketingLink, serwis e-finanse.com i MobieClick, StartupAcademy.

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/.