0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Jak założyć startup? – darmowy e-book

PRAKTYCZNY PORADNIK Jak założyć startup Pomysł, zespół, marketing

Dowiedz się jak rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Na 38 stronach praktycznego e-booka znajdziesz treści związane z tym jak zaprojektować produkt aby odpowiadał na faktyczne potrzeby i problemy klienta, jak przetestować swój pomysł na biznes, na jakie aspekty prawne zwrócić uwagę a także jak pozyskać pierwszych klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym.

Zakres tematyczny

Wiedza i wskazówki ekspertów pozwolą Ci przejść drogę od pomysłu do zdobycia pierwszych klientów

Od czego zacząć? – biznesplan, logo i dotacja

Rozpoczynając przygodę z własnym biznesem, zapewne zastanawiasz się, co trzeba zrobić w pierwszych krokach swojej działalności. Zobacz kilka wskazówek dla Twojego startupu.

Jak określić wartości i odpowiednio je komunikować?

Większość zespołów skupia się na dopracowywaniu samego produktu lub usługi, podczas gdy… one naprawdę nie mają większego znaczenia, jeśli nie będzie im dane kiedykolwiek dotrzeć do klienta.

Jak projektować produkt zorientowany na klienta? Design Thining.

Design Thinking to strategia wykorzystywana podczas procesu projektowego. Sprawdza się nie tylko wtedy, kiedy chcemy zweryfikować nowe pomysły i skonfrontować je z użytkownikiem.

Zakładasz startup? W tych sytuacjach warto konsultować się z prawnikiem!

Pod względem formalnym prowadzenie startupu nie różni się wiele od prowadzenia „tradycyjnej” firmy. Jak w każdej działalności biznesowej kwestie prawne są ważnym elementem, który może mieć wpływ na poprawny rozwój projektu.

Jak zbudować zgrany zespół w startupie?

Nie ulega wątpliwości, że o powodzeniu danego projektu decyduje w dużej mierze dobrze dobrany i zgrany zespół. Dobry zespół to podstawa, by przekonać do siebie społeczność, inwestorów i.. klientów!

Jak planować działania marketingowe w startupie?

Po wykreowaniu pomysłu zmieniającego świat na lepszy twórcy startupu staną przed wyzwaniem sprawienia, by ich konkretny produkt stał się rozpoznawalny a co więcej zaczął przynosić dochody. W tym momencie z pomocą wkracza szeroko rozumiany marketing. Jak się za to zabrać?

Jak wybrać optymalną taktykę SEO dla startupu?

Chcąc być widocznym w wyszukiwarce, należy odpowiedzieć sobie na szereg istotnych pytań dotyczących tego, jaki tak naprawdę ruch chcemy pozyskiwać. Musisz wiedzieć, czego szukają osoby w Twojej grupie docelowej.

Jak zhackować marketing w małej firmie i startupie?

Czym jest growth hacking? Czy to jakiś „nowy” marketing, a może kolejny buzz word, który ktoś po prostu wymyślił, żeby brzmiało groźniej?

Jak można wykorzystać landing pages w metodologii Lean Startup?

W jaki sposób powinien być zaprojektowany landing page oraz dlaczego każdy element na landingu ma bezpośredni wpływ na realizację celów biznesowych?

Jak budować relacje z dziennikarzami, żeby o nas pisali?

Zanim zaczniesz prowadzić jakiekolwiek działania kierowane do mediów, musisz zrozumieć kilka podstawowych kwestii.

POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK

Dowiedz się, jak skutecznie rozpocząć i jak dobrze rozwijać swój startup.

AUTORZY E-BOOKA

Do stworzenia e-booka zaproszeni zostali trenerzy Startup Academy, którzy na co dzień współpracują z setkami startupów. W prowadzonych przez autorów warsztatach i programach akceleracji wzięły udział tysiące osób. Trenerzy co dzień prowadzą własne projekty biznesowe lub pełnią rolę ekspertów. Skorzystaj z wiedzy doświadczonych przedsiębiorców i ucz się na błędach innych. Wśród autorów e-booka są:

Jakub Bąkała Facebook Performance Expert
Szymon Słowik co-founder Takaoto
Tomasz Jabłoński co-founder Startup Academy