0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

JUST JOIN IT: POLSCY PROGRAMIŚCI NA ŚWIECIE

Artykuł

JUST JOIN IT: POLSCY PROGRAMIŚCI NA ŚWIECIE

JUST JOIN IT: POLSCY PROGRAMIŚCI NA ŚWIECIE

Niejeden marzy o pracy w wielkich korporacjach. Dąży do tego by pracować w prestiżowych, sławnych firmach, które są znane i popularne na rynku, ale czy zdajemy sobie sprawę, że na sukces każdej z tych korporacji ciągle pracują ludzie. Bardzo często o tym zapominamy, a myśląc o pracy, nie myślimy o tym, że to właśnie my będziemy tworzyć jej sukces. Jeśli interesujesz się branżą IT i chcesz poznać realia pracy w Google, Facebook czy Stripe?

Teraz masz na to szansę!

Już niebawem, 4-20 maja organizowany jest cykl live streamów z polskimi programistami pracującymi na całym świecie: w San Francisco/Dolinie Krzemowej, Seattle, Dubaju, Zurychu, a nawet Singapurze. W gigantycznych korporacjach lub innowacyjnych, ciekawych startupach funkcjonujących na rynku wysokich technologii.

Twórcą i pomysłodawcą tego wydarzenia jest Piotr Nowosielski, młody i bardzo ambitny twórca justjoin.it. Postanowił on przeprowadzić rozmowy z ciekawymi ludźmi o życiu i realiach pracy w największych firmach na świecie w branży IT.

Z rozmów z prelegentami dowie się jaka była ich ścieżka zawodowa, jak to się stało, że pracują oni w tej korporacji i najważniejsze jakie są realia pracy w takich miejscach. Poznasz ich historię i dowiesz się co zrobić, aby wejść na wyższy poziom tego co robisz i jak dotrzeć na wyżyny kariery. Rozmówcy opowiedzą o tym co musi mieć programista aby dostać się do tej firmy. To bardzo cenne informacje dla osoby, która dąży do tego by pracować w tych firmach. Do bezcennych wskazówek, które mogą znacznie wypozycjonować naszą aplikację na drodze do sukcesu jest to jakie narzędzia używane są w  danej jednostce, jak wygląda tam praca „od kuchni”, jak zorganizowane są działy, czy np. w zespołach są liderzy, czy testerzy.

To czego się dowiecie zależy tylko i wyłącznie od Was samych! Każdy możesz zadać pytanie każdemu z rozmówców już teraz. Wystarczy wejść w jego profil lub zrobić to na żywo podczas wywiadu online, do którego jeśli się zapiszesz – dostaniesz dostęp. Ponadto, wszystkie wywiady zostaną nagrane, tak abyś niczego nie ominął. Dodatkowo na stronie internetowej wydarzenia znajduje się formularz, w którym możecie zgłosić swoje pytanie. W ten sposób odbiorcy mają bezpośredni wpływ na to co usłyszą i mają szansę uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie, na które nikt wcześniej nie był w stanie odpowiedzieć.

Jest to pierwszy tego rodzaju cykl live streamów, połączonych z pytaniami w stylu AMA – Ask Me Anything. Ideą jest doinformowanie odbiorców i uzmysłowienie im, że praca u światowych  gigantów jest możliwa, jest to trudne, ponieważ jest to oparte na ciężkiej pracy, ale nie niemożliwe! Jak się okazuje takiej wiedzy w Polsce brakuje i organizator postanowił coś z tym zrobić. Kładzie on nacisk zarówno na kompetencje miękkie jak i twarde.

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Jeśli lubisz niepoważne rozmowy na poważne tematy programistyczne to jak najbardziej tak! Harmonogram wraz z sylwetkami programistów znajdziesz na stronie internetowej.

Nagrania z materiałami dostępne będą dla każdego, kto weźmie udział. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy tylko trochę chęci i dostęp do Internetu.

Dla uczestników przewidziany jest również konkurs 🙂

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą i wzięcia udziału w wydarzeniu!

Strona internetowa: http://event.justjoin.it/

Zapisy: http://event.justjoin.it/