0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONKURS YOUNG DESIGN 2018

Artykuł

KONKURS YOUNG DESIGN 2018

KONKURS YOUNG DESIGN 2018

Jesteś studentem lub absolwentem wzornictwa przemysłowego? Weź udział w konkursie Young Design – jedynym takim w Polsce, skierowanym dla młodych, zdolnych projektantów, pełnych pasji, którzy rozumieją rynek i będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie. Można w nim nie tylko wygrać 20 000 zł, ale także nawiązać biznesowe kontakty, dzięki którym zdobędziesz szansę na rozpoczęcie karierę w branży wzorniczej.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów wzornictwa przemysłowego do walki o główną wygraną – stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych ufundowane przez MKiDN. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły na stronie organizatora).

Stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej nie jest jedyną nagrodą w konkursie. Wybrany projektant ma szansę zawalczyć o nagrodę dodatkową w wysokości 10 000 zł, fundowaną przez firmę ALUHAUS, będącą częścią Grupy OKNOPLAST. Spośród dziesięciu finalistów, jedna osoba dostanie właśnie tę nagrodę.

Rola finalistów nie tylko ograniczy się do prezentacji przed jury. Wezmą oni udział w warsztatach przygotowujących do wystąpienia przed jury, które poprowadzi dla nich Lauren Peso Polska, a także szkolenie biznesowe, które poprowadzą trenerzy Startup Academy 🙂

Do jury Young Design zapraszani są przedstawiciele biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców. Lista jurorów jest już na stronie konkursu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 czerwca 2018 roku!