Konrad Kaczmarczyk

Dyrektor Zarządzający w Atema

Pierwsze doświadczenia zdobywał realizując własne inicjatywy biznesowe takie jak marka odzieżowa „NPFS” czy technologiczna tłocząca oleje do łożysk szybkoobrotowych. Pracował w największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie, gdzie współpracując z funduszami inwestycyjnymi, kluczowymi uczelniami w kraju oraz przestrzeniami co-workingowymi, zarządzał działem Akceleracji wspierającym tysiące startupów w rozwoju.

Obecnie w roli współzałożyciela rozwija spółkę ExclusiveWork zajmującą się realizacją technologicznych projektów dotacyjnych. Jest też współzałożycielem marki Atema zabezpieczającej podmioty produkcyjne przed nieuczciwymi Agencjami Pracy, za pośrednictwem specjalistycznego audytu z wykorzystaniem standardu ate/sto.

Przy współpracy z Marką StartupAcademy wspiera startupy w rozwoju w ramach Platform Startowych i innych programów inkubacyjnych oraz akceleracyjnych. Przez lata zbierania doświadczeń stał się ekspertem w zakresie modelowania biznesowego,  precyzowania oferty wartości, sprzedaży transformacyjnej oraz zarządzania relacjami partnerskimi.

POZNAJ INNYCH TRENERÓW

W Startup Academy warsztaty prowadzą tylko praktycy

Kontakt

kontakt@startupacademy.pl
(22) 247 23 72

Można do nas dzwonić w godzinach 9:00—17:00, od poniedziałku do piątku

Znajdź nas na mapie

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Zebra Tower (Biznes Hub, 8 piętro)

Ważne linki

Dla samorządów i instytucji publicznych

Dla firm i korporacji

Dla startupów i pomysłodawców

O nas

Zespół

Trenerzy

Blog

Kontakt

© Copyright 2021 – startupacademy.pl All rights reserved.

Skip to content