REKLAMA NA FACEBOOKU

Q

Zostaw do siebie kontakt, poinformujemy Cię o terminie szkolenia.

ABOUT INSTRUCTOR

Jakub Bąkała

Facebook Performance Expert
(22) 247 23 72
kontakt@startupacademy.pl


JAKUB BĄKAŁA – Analityk i strateg w zakresie mediów digital ze specjalnością w obszarze Social Media. Szerokie doświadczenie zdobył współpracując z takimi agencjami jak Socializer, Lubię to, Isobar, Carat, Vizeum, iProspect oraz Mediacom. Prowadził projekty dla największych marek ze wszystkich branż, zarządzając zespołem analityków.

Uczestnik konferencji Google Meet Experts oraz Facebook Performance Experts. Wygłosił prelekcje podczas Social Media Convent 2015 oraz podczas II edycji konferencji Video w Sieci magazynu Brief. Obecnie współpracuje ze startupami i rozwija własną ofertę zintegrowanej promocji sklepów internetowych.

DLACZEGO WARTO?

Wykorzystaj potencjał reklamy w social media dla swojego biznesu! Pozyskuj nowych klientów i docieraj do wyselekcjonowanych grup odbiorców. Rozwijaj swój biznes z pomocą efektywnych działań na Facebook!

Całodniowe szkolenie z Facebook Ads, dzięki któremu poznasz i nauczysz się jak samemu tworzyć skuteczne reklamy!

Z Facebook korzysta ponad 14 000 000 użytkowników w Polsce. Dzięki szkoleniu nauczysz się planować skuteczną promocję i trafiać z komunikatem reklamowym do właściwych osób!

Od września 2015 roku systemy reklamowe Facebook oraz Instagrama zostały połączone. Rozszerz swoje działania online także o ten kanał i docieraj do cennej marketingowo społeczności użytkowników Instagrama!

Ważne!
Każdy uczestnik musi mieć swój komputer, aby poznać w praktyce jak wygląda tworzenie kampanii reklamowej na Facebook!

DURATION
8 GODZIN
LEVEL
WARSZAWA
MIEJSCE
CENTRUM KONFERECYJNE OGRODOWA 58
SEAT AVAIABLE
9
PRICE
738.00 ZŁ

LOCATION MAP

SHARE OUR COURSE

DLA KOGO JEST TEN STARTUP?

Promujesz swój startup, biznes, sklep internetowy, aplikację lub fan page na Facebook i chcesz robić to lepiej? 

Już teraz prowadzisz działania reklamowe na Facebook lub Instagramie, chciałbyś jednak lepiej poznać narzędzia z których korzystasz tak, by wydawać swój budżet efektywniej. Inwestycja w szkolenie pozwoli Ci uporządkować swoją wiedzę i z nowym spojrzeniem wdrażać skuteczne metody promocji swoich produktów i usług.

Promujesz swój biznes w innych kanałach np. AdWords i chcesz pokazać się także na Facebook i Instagramie?

Promujesz swój biznes w sieci, jednak widzisz potencjał w innych kanałach takich jak Facebook oraz Instagram. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak rozpocząć działania w obu kanałach, jakich błędów unikać i jak skutecznie realizować swoje cele

Twój startup jeszcze nie wystartował, ale rozważasz lub planujesz wykorzystanie Facebook do promocji?

Dzięki szkoleniu poznasz możliwości reklamy w Social Media i będziesz mógł je wykorzystać już na etapie planowania swojego startupu. Facebook oraz Instagram są jednymi z kluczowych kanałów komunikacji innowacyjnych firm. Zapisz się na szkolenie i skorzystaj z tej dodatkowej przewagi.

Na co dzień pracujesz w obszarze reklamy digital, ale z innej perspektywy i chcesz poszerzyć swoje kompetencje?

Jesteś grafikiem, copywriterem lub zajmujesz się reklamą w innych kanałach digital? Szkolenie „Reklama w Social Media” jest także dla Ciebie. Poznasz narzędzia i przekrojowe podejście do strategii działań reklamowych na Facebook oraz Instagramie. Branża rozwija się bardzo szybko, a dodatkowa wiedza i kompetencje pozyskane podczas szkolenia będą cennym zasobem w Twoim życiu zawodowym.

TWÓRZ SKUTECZNE REKLAMY W NAJWIĘKSZEJ SIECI SPOŁECZNOŚCIOWEJ

POZYSKAJ PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI

  • Nauczysz się tworzyć odpowiednie reklamy i dobieraj skuteczne komunikaty. Poznasz najlepsze praktyki tworzenia materiałów reklamowych,
  • Zapoznasz się z metodami odpowiedniego targetowania na Facebook – nauczymy Cię wykorzystywać zainteresowania, geotargetowanie, kategorie oraz zachowanie użytkowników
  • Nauczysz się tworzyć grupy podobnych odbiorców (Lookalike Audience) i docierać do osób statystycznie podobnych do Twoich klientów,
  • Dowiesz się jak wdrażać odpowiednie scenariusze remarketingowe i zwiększ dożywotnią wartość (Life-Time Value) dotychczasowych klientów
  • Poznasz metody optymalizowania kampani na Facebook nie tylko pod kliknięcia, ale także pod konkretny cel biznesowy – taki jak na przykład sprzedaż lub pozyskanie leada.

Działaj efektywnie, mierz efekty działań reklamowych i optymalizuj! Przekuj obecność Twojej firmy na Facebook w prawdziwy sukces!

OBEJRZYJ WIDEO I POZNAJ TRENERA

PROGRAM WARSZTATÓW

SOBOTA GODZ. 9:00-17:00

ISTOTA REKLAMY NA FACEBOOK - 9:00-10:00

Zrozumiesz cechy i przewagi Facebook w kontekście innych kanałów digital. Dowiesz się, jakie cele biznesowe możesz realizować z pomocą reklam na Facebook. W tej części szkolenia zostanie omówiona także ścieżka decyzyjna konsumenta i opracujesz optymalny scenariusz kampanii.

OPTYMALNY DOBÓR FORMATÓW - 10:00-11:30

Omówione zostaną szczegółowe charakterystyki wszystkich dostępnych formatów reklamowych. Dowiesz się jak odpowiednio dobierać miejsce wyświetlania reklamyi rodzaj reklamy tak, aby efektywnie realizować scenariusz i cel mediowy kampanii. 

SKUTECZNE TARGETOWANIE - 11:30-13:00

Zapoznasz się z kluczową przewagą Facebooka w kontekście innych kanałów digital. Dowiesz się czym jest People Based Marketing i jak go wykorzystać. Zaprezentujemy jak tworzyć skuteczne grupy odbiorców reklam i dlaczego tak ważne są zaawansowane metody targetowania takie jak Lookalike oraz Custom Audience.

PRZERWA OBIADOWA - 13:00-14:00

Przewidujemy co 90 min krótkie przerwy kawowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę, wodę, soki i ciasteczka. Dłuższa przerwa obiadowa (60 min) będzie około godz. 13. W pobliżu jest dosyć duża baza gastronomiczna z której będzie można skorzystać.

FACEBOOK PIXEL - 14:00-15:00

Odpowiemy na pytanie dlaczego warto mierzyć ruch na stronie z pomocą Facebooka i w jaki sposób to wykorzystać. W jaki sposób tworzyć grupy remarketingowe i optymalizować kampanię tak, by zwiększyć zwrot z inwestycji.

BUDOWA KAMPANII KROK PO KROKU - 15:00-16:00

Poznasz praktyczne metody zakładania kampanii. Zapoznasz się z narzędziem Facebook Ads Manager i stworzysz swoją pierwszą kampanię z wykorzystaniem zdobytej wiedzy.

DOBRE I ZŁE PRAKTYKI - 16:00-17:00

Zaprezentujemy szereg przykładów dobrych i złych kampanii mających na celu pogłębienie zdobytej wiedzy teoretycznej. Dzięki temu będziesz wiedzieć jak lepiej prowadzić własne kampanie oraz jakich błędów unikać. Otrzymasz praktyczne wskazówki w kontekście optymalizacji i zwiększania efektywności działań reklamowych.

✓ Dostęp do praktycznej wiedzy trenera i możliwość nauki optymalnego wykorzystania Facebook Ads do rozwoju Twojego biznesu;
✓ Imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz uczestnictwo w warsztacie;
✓ Materiały ze szkolenia, które pozwolą uporządkować zdobytą wiedzę i umiejętności;
✓ Catering – kawa, herbata, soki i ciasteczka
✓ Dostęp do inspirującej grupy absolwentów Startup Academy na Facebook;
✓ Specjalne zniżki na książki i czasopisma związane z tematyką startupową i marketingową;
✓ Zniżka -50% od ceny pakietu Średni MiŚ „Onet. Mój Biznes”;
Onet. Mój Biznes – niezbędnik na start w biznesie, kompleksowa obsługa w zakresie marketingu internetowego, dopasowana do potrzeb małych i średnich przedsiębiorców. Tych, którzy chcą stworzyć nowoczesną i atrakcyjną stronę internetową i kontaktować się z posiadanymi (i potencjalnymi) klientami online skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej.Oferta składa się z to trzech pakietów usług, dostosowanych zakresem oferowanych rozwiązań do oczekiwań niewielkich, rodzinnych biznesów, jak i prężnie rozwijających się średnich firm. W ich ramach możesz uzyskać spójne, przygotowane przez ekspertów produkty i usługi wspierające Twój biznes. Więcej informacji: www.onetmojbiznes.pl.
✓ Zniżka -15% na książki na Literia.pl;
Literia.pl to księgarnia internetowa należąca do Ringier Axel Springer Polska, w której zakupisz nie tylko książki, kolekcje książek i czasopisma wydawane przez wydawnictwo, ale także setki książek wydawanych przez innych wydawców.
✓ Tygodniową naukę języka angielskiego w platformie tutlo – http://pl.tutlo.com
✓ Atrakcyjną zniżkę na inne szkolenia Startup Academy.

MARKI DLA KTÓRYCH PROWADZIŁ PROJEKTY JAKUB BĄKAŁA

POZNAJ OPINIE ABSOLWENTÓW

✓ “Utrzymanie dynamiki pracy w grupie, budowanie zainteresowania wśród słuchaczy, poparte ogromną wiedzą.”
✓ “Świetnie łączy bogatą wiedzę ze swobodnym stylem przekazywania.”
✓ “Uśmiechnięty, z ogromną wiedzą, odpowiedział na każde pytanie, pomocny.”
✓ “Wiele przykładów, ciekawa dyskusja, duża wiedza merytoryczna i praktyczna.”
Dołącz do grona ponad 1000 absolwentów szkoleń Startup Academy!

NA KONIEC SZKOLENIA ODBĘDZIE SIĘ KRÓTKI TEST POTWIERDZAJĄCY ZDOBYTĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA POTWIERDZENIE W FORMIE CERTYFIKATU.