0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONSULTACJE INDYWIDUALNE – PITCHING

About Instructor

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

Jako startupowiec bardzo często będziesz musiał w krótki i zwięzły sposób zaprezentować swój pomysł. Podstawowym dokumentem o który poprosi Cię inwestor będzie albo one pager albo PitchDeck. Jeżeli będziesz chciał wziąć udział w jakimś konkursie lub dostać się do jakiegoś programu akceleracyjnego albo powalczyć z innymi startupami o finansowanie w ramach jakiegoś DemoDay koniecznie będziesz musiał za pitchować swój pomysł.

Umów się z doradcą

JAKIE TEMATY MOŻEMY PORUSZYĆ PODCZAS KONSULTACJI?

  • konstrukcja Pitch Decka
  • Czym różni się prezentacja mówiona Pitch od PitchDecka
  • na jakie informacje zwracają uwagę inwestorzy a na jaką pratnerzy biznesowi lub przedstwiciele programów akceleracyjnych
Umów się z doradcą

Przebieg konsultacji

Przed konsultacją prześlesz mi kanwę modelu biznesowego oraz pitch decka jeżeli takiego posiadasz oraz tematy które chcesz poruszyć. To pozwoli mi się dobrze przygotować się do konsultacji aby czas za który płacisz wykorzystać jak najefektywniej.

Umów się z doradcą

DOŚWIADCZENIE TRENERA W TYM OBSZARZE

W swojej karierze wielokrotnie pitchowałem swoje startupy. Byłem na tyle skuteczny że udawało mi się pozyskać finansowanie (będąc na etapie pomysłu), wygrać konkurs z nagrodą finansową, dostać się do programu akceleracyjnego oraz wygrać ogólnopolski pitch contest w trakcie jednej z branżowych konferencji. Udało się to nie dlatego, że pomysł był lepszy od konkurencji, osiągnąłem to dzięki bardzo dobrze przygotowanym pitchu. Wcześniej w swojej karierze biznesowej wielokrotnie przygotowywałem prezesów firm, menedżerów wysokiego szczebla, polityków i przedstawicieli kultury do ich wystąpień i mam w tym obszarze bardzo duże doświadczenie. Jeżeli chcesz żeby Twój kolejny Pitch był dużo lepszy niż poprzedni umów się na konsultację.

 

Umów się z doradcą
KONTAKT (22) 247 23 72
Seat avaiable 10

Location map

Share our course