0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONSULTACJE INDYWIDUALNE – REKLAMA NA FACEBOOKU

About Instructor

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

Facebook oferuje całą gamę możliwości w zakresie promocji firm i ich produktów. Ich dobór oraz metody promocji nie są jednak oczywiste. W wyniku konsultacji uzyskasz jasną wiedzę i wsparcie eksperta w zakresie doboru strategii działań reklamowych na Facebooku dopasowanej do określonego produktu i grupy docelowej tak, aby podjęte działania przekładały się na realne wyniki.
Wykorzystaj bogate doświadczenie eksperta w zakresie planowania działań Digital Marketingu i promuj się w Internecie skutecznie od samego początku.
Pozyskuj nowych klientów i docieraj do wyselekcjonowanych grup odbiorców. Rozwijaj swój biznes z pomocą efektywnych działań na Facebooku!Z Facebooka korzysta ponad 14 000 000 użytkowników w Polsce. Dzięki szkoleniu nauczysz się planować skuteczną promocję i trafiać z komunikatem reklamowym do właściwych osób!
Umów się z doradcą

JAKIE TEMATY MOŻEMY PORUSZYĆ PODCZAS KONSULTACJI?

  Dobór tematów zależny jest od potrzeb danego biznesu:

 • Dobór formatów reklamowych
 • Komunikacja i tworzenie grup docelowych
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Obecność w Social Media
 • Efektywność kampanii
 • Analityka internetowa
Umów się z doradcą

Przebieg konsultacji

1. Wywiad wstępny dotyczący obecnej sytuacji i planowanych efektów – telefon/e-mail
2. Ustalenie terminu konsultacji
3. Research konkurencji, dobrych praktyk i przygotowanie rekomendacji po stronie eksperta
4. Spotkanie (ok. 2h) – przedstawienie w klarowny sposób rekomendacji, odpowiedzi na wszystkie postawione zagadnienia/pytania

Umów się z doradcą

DOŚWIADCZENIE TRENERA W TYM OBSZARZE

Analityk i strateg w zakresie mediów digital ze specjalnością w obszarze Social Media. Szerokie doświadczenie zdobył współpracując z takimi agencjami jak Socializer, Lubię to, Isobar, Carat, Vizeum, iProspect oraz Mediacom. Prowadził projekty dla największych marek ze wszystkich branż, zarządzając zespołem analityków. Uczestnik konferencji Google Meet Experts oraz Facebook Performance Experts. Wygłosił prelekcje podczas Social Media Convent 2015 oraz podczas II edycji konferencji Video w Sieci magazynu Brief. Obecnie współpracuje ze startupami i rozwija własną ofertę zintegrowanej promocji sklepów internetowych.

Umów się z doradcą
Umów się z doradcą
KONTAKT (22) 247 23 72
Seat avaiable 10

Location map

Share our course