0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONSULTACJE INDYWIDUALNE – POZYCJONOWANIE SEO

About Instructor

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

Podczas spotkania ekspert pomoże zaplanować działania marketingowe dla wybranego sklepu internetowego, platformy, strony firmowej lub pomoże wypracować odpowiednią koncepcję promocji dla biznesu w sieci (także w fazie planowania firmy, startupu). Przedsiębiorcy bardzo często wybierają niewłaściwe formy promocji dla swoich firm, przez co są one nieoptymalne i rodzą niepotrzebne koszty zamiast przekładać się na wzrost. Konsultant pomoże dobrać odpowiednie kanały komunikacji, formaty, a także przygotować sam serwis internetowy, aby spełniał określone, kluczowe z perspektywy dotarcia do klienta, założenia projektowe.

Umów się z doradcą

JAKIE TEMATY MOŻEMY PORUSZYĆ PODCZAS KONSULTACJI?

  • Jak powinien być zaprojektowany serwis, aby mógł pozyskiwać wysokiej jakości ruch z Google?
  • Jak zaplanować działania content marketingowe?
  • Taktyki pozyskiwania linków pozycjonujących dla firm (B2B, e-commerce, startupów etc.)
Umów się z doradcą

Przebieg konsultacji

Przed konsultacjami podaj adres swojej strony, o której chcesz porozmawiać lub jeśli jeszcze ona nie powstała, opisz na czym ma polegać przedsięwzięcie. Daj znać, czy masz już jakieś doświadczenie w e-biznesie oraz współpracy z agencjami marketingowymi i SEO.

Umów się z doradcą

DOŚWIADCZENIE TRENERA W TYM OBSZARZE

Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dojrzałymi biznesami, jak i startupami. Jestem marketerem, konsultantem, a także managerem prowadzącym własną firmę i zarządzającym kilkuosobowym zespołem. Konsultowałem i prowadziłem projekty zarówno dla sklepów internetowych, SaaS-ów jak i firm B2B, których obecność w sieci ma na celu wygenerowanie zapytań ofertowych. Dziedziną, w której posiadam największe doświadczenie jest SEO, ale posiadam także szereg umiejętności z zakresu analityki oraz reklamy w Google, a także inbound marketingu (poparte odpowiednimi certyfikatami Google oraz Hubspot). Ponadto prowadziłem w swojej karierze szereg szkoleń zamkniętych, konsultacji, regularnie udzielam się na konferencjach, edukuję na blogach i w profesjonalnej prasie branżowej, a także jestem wykładowcą akademickim (m.in. na studiach „Marketing Internetowy” oraz „Content marketing i social media” na AGH; wykładałem też gościnnie na WSB w Trójmieście). Posiadane kompetencje sprawiają, że nie tylko wiem, co doradzić, ale także potrafię to zrobić w przystępny dla odbiorcy sposób.
Umów się z doradcą
Umów się z doradcą
KONTAKT (22) 247 23 72

Location map

Share our course