0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONSULTACJE INDYWIDUALNE – SPRZEDAŻ B2B

About Instructor

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

Uruchamiasz biznes, w którym swoje produkty czy usługi będziesz oferować innym firmom? A może już prowadzisz sprzedaż B2B ale nie jest wystarczająco efektywna?
Konsultacje ze sprzedaży B2B pomogą Ci dokładnie zrozumieć jak Twój proces sprzedaży powinien zostać zorganizowany aby był najbardziej efektywny. Podczas spotkania dowiesz się jakie są kluczowe elementy i strategie skutecznej sprzedaży oraz ustalisz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Strategię sprzedaży przedyskutujesz z osobą, która potwierdziła swoje kompetencje biznesowe w trudnych warunkach rynkowych, podczas uruchamiania dwóch dużych startupów na rynku polskim zakończonych sukcesem.
Umów się z doradcą

JAKIE TEMATY MOŻEMY PORUSZYĆ PODCZAS KONSULTACJI?

   • Główne elementy i strategie skutecznej sprzedaży B2B
   • Jak zorganizować efektywny proces sprzedaży
   • Błędy, których należy unikać
   • Profil Twoich klientów docelowych, ich zachowania i procesy zakupowe
   • Sposoby skutecznego docierania do decydentów
   • Kluczowe czynniki efektywnej sprzedaży Twoich produktów lub usług
   • Wdrożenie strategii sprzedaży – następne kroki

 

Umów się z doradcą

Przebieg konsultacji

Przed konsultacją poprosimy Cię, w formie ankiety, o podstawowe informacje na temat Twojego produktu lub usługi, rynku docelowego oraz zagadnień, które chcesz omówić podczas konsultacji. Na podstawie dostarczonej ankiety prowadzący sprawdzi podstawową sytuację rynkową związaną z Twoim konkretnym produktem lub usługą. W ten sposób podczas spotkania uzyskasz precyzyjne informacje i wskazówki w obszarach, które wybierzesz do konsultacji w odniesieniu do sytuacji Twojej firmy. Na zakończenie zostaną określone kluczowe działania warunkujące sukces i dalsze kroki, które należy podjąć.

Umów się z doradcą

DOŚWIADCZENIE TRENERA W TYM OBSZARZE

Od początku swojej wieloletniej kariery związany ze sprzedażą, zarządzaniem produktem oraz rozwojem biznesu. Swoją karierę zaczynał pracując jako Inżynier Sprzedaży. Następnie na stanowisku Product Managera wprowadził z sukcesem kilka produktów na rynek polski. Swoją karierę kontynuował w kluczowych rolach sprzedażowych w dwóch dużych startupach, Energis oraz Deutsche Telekom (dział usług hurtowych), budując od zera ich pozycje w Polsce. Sukcesy w sprzedaży do kluczowych operatorów w Polsce, a później w krajach sąsiednich, skutkowały objęciem roli Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialnego za Polskę, kraje Bałtyckie, Czechy i Słowację. Aktywnie sprzedawał także poza regionem – w Holandii, Szwajcarii oraz Rosji. Doceniony za efektywność w rozwijaniu oferty produktowej objął stanowisko Business Development Managera prowadzącego strategiczne projekty Deutsche Telekom. W tej roli odpowiadał m.in. za komercyjną część nowego produktu Deutsche Telekom wprowadzanego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie zajmuje się rozwojem biznesu w software house Tooploox. W wolnym czasie pomaga firmom, w szczególności startupom, w budowaniu ich strategii produktowej i sprzedażowej a także w tworzeniu i optymalizacji struktury organizacyjnej oraz wewnętrznych procesów.

Umów się z doradcą
Umów się z doradcą
KONTAKT (22) 247 23 72
Seat avaiable 10

Location map

Share our course