0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

KONSULTACJE INDYWIDUALNE – STRATEGIA MARKETINGOWA

About Instructor

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONSULTACJACH?

Nawet jeżeli Twój startup opiera się o genialny pomysł czy innowacyjną technologię to nie przyniesie on żadnych korzyści finansowych jeżeli nie dotrzesz z nim do grupy docelowej oczekującej na korzyść którą chcesz dostarczyć. Czy masz już opracowaną strategię marketingową ? Wiesz jaki jest Twój USP? Czym wyróżnisz się od konkurencji, oraz jakimi kanałami dotrzesz z komunikatem o swoim produkcie? Czy już zaprojektowałeś swój przekaz marketignowy, wiesz jak chcesz być postrzegany przez klientów oraz jakie skojarzenia ma budzić marka Twójego startupu? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś nie, to ta konsultacja będzie Ci bardzo pomocna.

Umów się z doradcą

JAKIE TEMATY MOŻEMY PORUSZYĆ PODCZAS KONSULTACJI?

 • Dobór kanał komunikacji czyli w jakich mediach powinieneś umieszczać swój przekaz marketingowy
 • Dopracowanie kwestii związanych z namingiem i hasłem pozycjonującym Twojego startupu
 • Omówienie i dobór konkretnych narzędzi marketingowych (e-mail, marketing automation, SEO, SEM, Social Media, marketing w mediach tradycyjnych etc.), które narzędzia będą najważniejsze w Twoim startupie oraz które czynności powinieneś wykonać samodzielnie, a które outsourcować.
 • Strategia działań PR-owych, sposoby kontaktu z dziennikarzami i influencerami.
 • Elementy brandingu oraz strategii budowy marki Twojego startupu
 • Segmentacja, targetowania oraz pozycjonowanie Twojego startupu.
 • Strategia cenowa
 • Techniki growthhackingowe dla Twojego startupu
Umów się z doradcą

Przebieg konsultacji

Przed konsultacją prześlesz mi dotychczasowe materiały marketignowe Twojego startupu oraz listę firm, które identyfikujesz jako swoją konkurencję. Wypełnisz też specjalną ankietę, dzięki, której będę w stanie określić na jakim etapie jesteś, określisz jakimi obszarami chcesz się zająć w trakcie konsultacji abyśmy czas za który płacisz wykorzystali maksymalnie efektywnie.

Efektem konsultacji będzie jasny plan działań na przyszłość.

Umów się z doradcą

DOŚWIADCZENIE TRENERA W TYM OBSZARZE

Przez 7 lat pracowałem w agencji reklamowej i projektowałem różne kampanie marketingowe dla małych i dużych firm. Będąc CEO swojego startupu byłem odpowiedzialny za cały marketing także doskonale rozumiem jak nie łatwo prowadzić działania marketingowe przy bardzo ograniczonych zasobach budżetowych. Mam w tym doświadczenie i na pewno będę mógł Cię wesprzeć w tym obszarze w trakcie konsultacji.

Umów się z doradcą
Umów się z doradcą
Kontakt (22) 247 23 72

Location map

Share our course