0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Pozycjonowanie
SEO

Hot

About Instructor

Sprawdź termin

BIO TRENERA

Od 2008 r. zajmuje się konsultingiem, SEO i szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Specjalizuje się w tematyce SEO i tworzenia strategii pozyskiwania ruchu organicznego. Jest współzałożycielem takaoto.pro – firmy doradczej oraz agencji marketingowej wspierającej przedsiębiorców w zakresie inbound marketingu i tworzenia skutecznych rozwiązań internetowych w oparciu o SEO i UX a także tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowych online.

Lubi dzielić się zdobywaną wiedzą poprzez blogi, webinary i szkolenia. Jego teksty pojawiają się na łamach różnych wydawnictw internetowych i tradycyjnych. Znajdziesz je między innymi na blogu takaoto.pro, Antyweb, MarketingMobilny.pl, Marketer+, SocialMedia.pl.

OPIS

Chcesz się dowiedzieć, jak pozyskiwać darmowy ruch z wyników wyszukiwania z Google? Jak skonstruować serwis internetowy firmy tak, by trafiali do niego użytkownicy, którzy mogą stać się Twoimi klientami? Nie wiesz od czego zacząć? Zapisz się na warsztaty!

Projektując zasoby serwisu i dobierając metody komunikacji można wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na wielkość ruchu z wyszukiwarki. Od struktury witryny, jej treści, a także użytej technologii zależy, czy pojawisz się w wynikach wyszukiwania, czy nie. Warto zadbać o widoczność na odpowiednie słowa kluczowe i tematy.

DAA

Sprawdź termin

TEMATYKA WARSZTATU:

 • projektowania strony internetowej i tego, co wpływa na SEO,
 • pozycji w wyszukiwaniu Google i od czego ona zależy,
 • związku  SEO z UX – User experience, (ang. doświadczenie użytkownika),
 • treści na stronie i content marketingu oraz dlaczego to jest tak ważne
 • zdobywania linków pozycjonujących  i z jakich narzędzi w tym celu korzystać, aby analizować prowadzone działania.
Sprawdź termin

DLACZEGO WARTO?

 • Odkryjesz jakie czynniki wpływają na pozycjonowanie Twojej witryny w wyszukiwarce,
 • Będziesz w stanie samodzielnie prowadzić działania pozycjonerskie,
 • Unikniesz potencjalnych błędów i wykorzystasz szanse docierając do nisz, których nie odkryła Twoja konkurencja,
 • Dowiesz się jak powinna być skonstruowana strona, by generować ruch z Google,
 • Poznasz sposoby na to jak skutecznie wykorzystać pozyskany ruch oraz jak prowadzić działania marketingowe i PR-owe, aby sukcesywnie zwiększać widoczność w darmowych wynikach wyszukiwania,
 • Zrozumiesz realia, w których funkcjonuje Twoja firma i jej użytkownicy.
Sprawdź termin

Kika słów o warsztacie od Szymona Słowika – trenera

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

 • MENEDŻER 

Pokażemy Ci, w jaki sposób nie dać się oszukać agencjom współpracującym z Toba. Dowiesz się jak analizować efekty kampanii SEO, jak technicznie wygląda pozycjonowanie i czego możesz oczekiwać.

 • WOLNY ZAWÓD

Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na pozycjonowanie Twojej witryny w wyszukiwarce. Jak zaprojektować stronę internetową, by trafiali do niego użytkownicy, którzy mogą stać się Twoimi klientami. Będziesz w stanie samodzielnie prowadzić działania pozycjonerskie.

 • PRACOWNIK

Zdobędziesz nowe umiejętności, które mogą Ci się przydać w Twojej codziennej pracy w zakresie marketingu i sprzedaży. Dowiesz się jak docierać do potencjalnych klientów.

 • PRZEDSIĘBIORCA

Dowiesz się jak optymalizować procesy związane z Twoją stroną internetową, tak by Twoi potencjalni klienci mogli z łatwością dotrzeć do Ciebie. Zwiększ konwersję swoich działań w internecie i rozwijaj swój biznes

Sprawdź termin

PROGRAM WARSZATÓW

SOBOTA GODZ. 9:00-17:00
Poznasz najczęstsze błędy koncepcyjne popełniane w projektowaniu stron internetowych. Dowiesz się, jak się przygotować do projektowania strony i poznasz dobre praktyki w tym zakresie.
Przyjrzymy się głównym czynnikom na stronie i poza nią, które wpływają na skuteczne pozycjonowanie.
Poznasz odpowiedź na pytania jak pozyskiwać ruch, który skutecznie będzie konwertował, a także jak zwiększyć liczbę kliknięć z wyników wyszukiwania.
Przerwa obiadowa
12:00-13:00
Przewidujemy co 90 min krótkie przerwy kawowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę, wodę, soki i ciasteczka. Dłuższa przerwa obiadowa (60 min) będzie około godz. 12. W pobliżu jest dosyć duża baza gastronomiczna z której będzie można skorzystać.
Dzięki szkoleniu zrozumiesz też, jak rozbudowa treści i struktury oferty wspiera SEO. Dowiesz się, jakie treści tworzyć, aby osiągać satysfakcjonujące rezultaty.
Niezależnie od projektowania i optymalizacji pod kątem SEO w procesie pozycjonowania niezbędne są linki. Poznasz optymalne techniki ich pozyskiwania, które możesz wdrażać przy okazji innych działań marketingowych. Poznasz także zagrożenia związane z pozycjonowaniem i dowiesz się, jak można ich unikać.
Analityka
16:00-17:00
Poznasz podstawowe sposoby monitorowania efektów SEO, dzięki czemu będziesz móc nieustannie usprawniać swoje działania i osiągać jeszcze lepsze wyniki.

PARTNERZY SZKOLENIA SEO

Takaoto.pro to agencja marketingowa z południowej Polski, która specjalizuje się w audytach SEO, UX i inbound marketingu. Projektujemy indywidualne i skuteczne rozwiązania, które pozwalają budować rozpoznawalność marki i skutecznie pozyskiwać klientów.

KLIENCI TAKAOTO


 

OPINIE UCZESTNIKÓW OSTATNIEGO SZKOLENIA SEO

“Szymon jest otwarty względem słuchaczy na sali jak i poza nią – co pozwala ocenić go bardzo wysoko.”

“Wszystkie poruszane kwestie bardzo mi pomogły i uzupełniły moją wiedzę.”

“Bardzo kompetentny, duża wiedza oraz ilość przykładów. Komunikatywność i wysokie umiejętności prowadzenia prezentacji. Gratulacje!”

“Szymon przeprowadził zajęcia bardzo profesjonalnie, tzn. przekazał dużą dawkę wiedzy + przykłady, które pomogły w zrozumieniu procesu pozycjonowania i dały dużą motywację i chęć do pogłębienia tematu. Chętnie wezmę udział w “rozszerzeniu” szkolenia z udziałem Szymona.”

Duration 8 GODZIN
Level Warszawa
Miejsce Centrum Biznesowe Ogrodowa 58
Seat avaiable 15
Price 738.00 

Na stanie

Location map

Share our course