0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Pozyskiwanie finansowania

Hot Sold

About Instructor

Michał Misztal – Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Sprawdź termin

O szkoleniu


Myśląc o własnej firmie w głowie pojawiają Ci się piękne obrazy. Chcesz pracować tak, jak lubisz, robić coś dla innych i na tym zarabiać, ale co jeśli start wymaga środków finansowych, których aktualnie nie masz? Czy jedynym rozwiązaniem pozostaje czekać na lepszy moment? Otóż nie warto! Najlepszy moment jest teraz! Podczas szkolenia trener podpowie Ci możliwe formy pozyskiwania finansowania oraz jakie niesie to za sobą konsekwencje. Pokaże, jak przygotować się do rozmów z inwestorami oraz czego wymagają obecne procedury w dofinansowaniach europejskich. Dowiesz się jak w 2019 zł otrzymać dotację w wysokości 20 000zł, 100 000zł, 1 000 000 zł oraz nawet do 50 000 000 zł w ramach różnych projektów grantowych. Opisany będzie szczegółowo proces aplikowania o dotacje oraz najważniejsze dokumenty dotacyjne. Otrzymasz konkretne wskazówki gdzie możesz szukać kapitału oraz jakie warunki musisz spełnić, żeby zdobyć pieniądze na swój biznes.

Sprawdź termin

DLACZEGO WARTO?

Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

 • Jakie są możliwości pozyskania funduszy na start oraz rozwój firmy w 2019r.;
 • Jak wygląda proces aplikowania o dotacje i na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosków;
 • Czym różni się biznesplan dla banku i dla funduszu inwestycyjnego;
 • Jak znaleźć Anioła Biznesu i jak może wyglądać taka współpraca;
 • Jak przygotować się do spotkania z inwestorem;
 • Jakie są obecnie dofinansowania europejskie na rozwój firmy;
 • Kiedy kredyt opłaca się bardziej od dotacji czy inwestycji;
Sprawdź termin


Zapisz się

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

  Przyjdź koniecznie, jeżeli:

 • Prowadzisz swoją firmę i szukasz możliwości przyspieszenia rozwoju
 • Myślisz nad założeniem biznesu, ale nie wiesz jak go sfinansować
 • Szukasz pomysłu na siebie
 • Masz wolny zawód i szukasz środków finansowych na rozwój
Sprawdź termin

PROGRAM WARSZTATÓW

SOBOTA GODZ. 10:00-17:00

  Poznasz pełną gamę możliwości finansowania swojej działalności zarówno na starcie, jak również na rozwój firmy.

 

  Dowiesz się jak w 2019 zł otrzymać dotację w wysokości 20 000zł, 100 000zł, 1 000 000 zł oraz nawet do 50 000 000 zł w ramach różnych projektów grantowych.

  Poznasz sposób, w jaki działają fundusze inwestycyjne, inwestorzy, czy instytucje otoczenia biznesu w zakresie selekcji biznesowej. Dowiesz się czego oczekują inwestorzy oraz na jakie pytania i zagadnienia należy się przygotować.

Przerwa obiadowa
13:00-14:00
Przewidujemy co 90 min krótkie przerwy kawowe. Podczas przerw zapewniamy kawę, herbatę, wodę, soki i ciasteczka. Dłuższa przerwa obiadowa (60 min) będzie około godz. 13. W pobliżu jest dosyć duża baza gastronomiczna z której będzie można skorzystać.

  Dowiesz się z jakich elementów powinna się składać prezentacja oraz na co trzeba zwrócić uwagę, by dobrze wypaść. Nauczysz się przygotowywać dobrą prezentację oraz poznasz też najczęstsze błędy startupowców w kontakcie z inwestorami

  Czym jest finansowanie społecznościowe i jaki ma wpływ na testowanie pomysłu na biznes. Poznasz możliwości z związane z crowdfundingiem oraz jakie zagrożenia za sobą ono pociąga.

  Na koniec podsumujemy wszystkie możliwości wraz z ich jasnymi i ciemnymi stronami poszczególnych sposobów pozyskiwania funduszy na biznes.


Sprawdź termin

Poza zdobytą wiedzą podczas 8 godzinnych warsztatów, otrzymasz:

✓ Dostęp do praktycznej wiedzy trenera i możliwość poznania sposobów pozyskiwania finansowania dla rozwoju Twojego biznesu
✓ Imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz uczestnictwo w warsztacie;
✓ Materiały ze szkolenia, które pozwolą uporządkować zdobytą wiedzę i umiejętności;
✓ Catering – kawa, herbata, soki i ciasteczka
✓ Dostęp do inspirującej grupy absolwentów Startup Academy na Facebooku;
✓ Specjalne zniżki na książki i czasopisma związane z tematyką startupową i marketingową;
✓ Atrakcyjną zniżkę na inne szkolenia Startup Academy.

""
1
Nie pasuje Ci termin? Zostaw do siebie kontakt, poinformujemy Cię o nowym terminie szkolenia.
Imię i nazwisko
Telefon
Uwagi
0 /
Previous
Next
Duration 7H
Level Warszawa
MIEJSCE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SMOLNA UL. SMOLNA 4 W WARSZAWIE
Price 738.00 

Brak w magazynie

Location map

Share our course