0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

[NAGRANIE WEBINARU] Generowanie pomysłów na biznes

About Instructor

Chcesz odejść z etatu i przejść na prowadzenie własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jak znaleźć pomysł na dochodowy biznes?

Podczas webinaru dowiesz się jak szukać pomysłu na biznes, jak czerpać inspiracje z firm działających już na rynku. Poznaj narzędzia i techniki, które pomogą znaleźć Ci nowy sposób na życie!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu:

 • nauczysz się dostrzegać okazje rynkowe, które możesz przekuć na własną firmę
 • poznasz metody, które pomogą Ci wymyślić własny pomysł na zarabianie
 • poznasz inspirujące przykłady firm, które z powodzeniem zarabiają pieniądze i dobrze radzą sobie na starcie biznesu
 • poznasz możliwości zarabiania pieniędzy prowadząc działalność gospodarczą
 • dowiesz się co jest dziś najważniejsze w biznesie

Dla kogo jest to webinar?

 • jeśli wahasz się czy pracować na etacie, a otworzyć własną firmę;
 • chcesz wystartować z własnym biznesem, ale nie masz jeszcze sprecyzowanego pomysłu, czym Twoja  firma powinna się zajmować;
 • masz już własną firmę, ale nie jesteś zadowolony z kierunku, w którym zmierza i szukasz nowych możliwości

Kup Nagranie

O prowadzącym

Sebastian Kolisz – Prezes Zarządu i właściciel IRESCO Sp. z o.o., Partner Zarządzający Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczynając od 2006 roku. W roku 2017 wspierał powstawanie nowej sieci Business Link jako Dyrektor działu Standard Excellence Polska oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków. Zarządza siecią AIP jako Partner Zarządzający AIP Polska Południowo – Wschodnia. Organizator konferencji, szkoleń, prezentacji, targów i wielu projektów związanychz przedsiębiorczością i startupami (m.in. Poland Business Starter, Startup Mixer, Business Mixer). Koordynator projektu „Platformy Startowe dla nowych pomysłów”, w ramach których prowadził cykl Warsztatów z Kreowania Pomysłów Biznesowych oraz Business Mixery. Przez 10 lat przeprowadził ponad 500 szkoleń i przeszkolił ponad 15.000 osób z tematyki przedsiębiorczości i zakładania własnej firmy. W ramach AIP prowadzi program preinkubacji dla ponad 400 Start’upów, a od 2006 r. sieć AIP w Polsce Południowo-Wschodniej, którą zarządza pomogła ponad 1.500 młodym ludziom w starcie w biznesie.

Duration 1,5H
Level Online
Seat avaiable 22
Price 24.99 

Na stanie

Share our course