0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

[NAGRANIE WEBINARU] Jak zacząć automatyzować marketing i sprzedaż

Michał Korba webinar

About Instructor

Biznes bez sprzedaży to tylko realizacja pasji. Aby Twoja firma mogła funkcjonować musi osiągać przychody. O tym jak się do tego przygotować oraz jak maksymalizować sprzedaż opowie Michał Korba!
W trakcie webinaru:
 • dowiesz się czym jest lejek marketingowo-sprzedażowy, oraz jak zaprojektować lejek w swojej firmie
 • poznasz prosty sposób zacząć generować leady za  pośrednictwem strony internetowy, oraz co następnie z nimi robić, czyli które kwalifikować od razu jako szanse sprzedażowe, które poddawać procesowi lead nurturingu.
 • pokażemy Ci jak zorganizować proces zarządzania leadami w twojej firmie aby zmaksymalizować sprzedaż.

Kup Nagranie

Dla kogo jest to webinar?

 • osób, które myślą o założeniu własnej działalności, ale nie wiedzą w jaki sposób zacząć sprzedawać swoje produktu bądź usługi;
 • osób, które mają własną firmę, ale nie przynosi ona odpowiednich dochodów;
 • osób, które szukają sposobów na maksymalizację sprzedaży we własnej firmie.

O prowadzącym

Michał Korba – Growth Manager w UserEngage. Wcześniej CEO (Chief Everything Officer) i co-founder w iWisher.pl aplikacji dzięki, której spełnisz swoje marzenia te duże i małe otrzymując wsparcie finansowe od bliskich. Przed założeniem iWishera przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu. Praktyk e-marketingu. Organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjątkowego projektu MediaLab Lublin Battle, niedoszły bloger, amator Yerba Mate i koszykówki oraz teoretyk-gawędziarz w obszarze sztuki barmańskiej oraz wielu zjawisk z obszaru styku technologii, ludzi i internetu.

Kup Nagranie

Duration 1,5H
Level Online
Seat avaiable 4
Price 24.99 

Na stanie

Share our course