0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

[NAGRANIE WEBINARU] ZUS, US, ZATRUDNIANIE PRACOWNIKÓW – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Hot

About Instructor

Podatek VAT, ZUS, Urząd Skarbowy – te nazwy często przyprawiają początkujących przedsiębiorców o zawrót głowy. O tym jak nie zwariować wśród formalności w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej opowie na webinarze Dominika Kolmaga już 4 marca!

Podczas webinaru poznasz zagadnienia związane z:

 • Działalność nierejestrowa- na czym polega i jak ją prowadzić.
 • Jak założyć działalność gospodarczą?
 • Składki do ZUS- dla kogo są preferencje w ZUS?
 • Podatek dochodowy od osób fizycznych- jaką jego formę wybrać rejestrując działalność?
 • Podatek VAT- czy opłaca się być VAT-owcem?
 • Jak zatrudnić pracownika w jednoosobowej działalności gospodarczej?

Dla kogo jest to spotkanie? Dla wszystkich osób, które startują z własną działalnością gospodarczą i szukają konkretnych informacji dotyczących podatków, formalności, zatrudniania pracowników.

Zapisz się

O prowadzącej:

Dominika Kolmaga

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Prawo finansowe i skarbowość. Od 2015 roku rozpoczęła pracę w Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Na stanowisku specjalisty ds. finansowych obsługiwała startupy w ramach programu preinkubacyjnego pod względem finansowym, kadrowym, prawnym i biznesowym. Od sierpnia 2017 zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych Startupów. Przeszkoliła ponad 600 osób podczas 30 szkoleń organizowanych dla beneficjentów Fundacji na temat podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych. Doświadczenie zdobyte w Inkubatorach Przedsiębiorczości pozwoliło jej na podjęcie konkretnych działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców. Od sierpnia 2018r. jest CEO oraz prezesem spółki TaxToday, która swoim działaniem wspiera nowe biznesy. Prowadzi szkolenia dla różnych grup odbiorców z zakresu podatków i księgowości oraz konsultacje indywidualne. Jest ekspertem w programie „Tworzenie mazowieckiego ekosystemu startupowego”. W 2018r. była doradcą podatkowym w programie „Smolna Academy” organizowanym przez Polskę Przedsiębiorczą. Współpracuję również z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej.

Zapisz się

Duration 1,5H
Level Online
Seat avaiable 9
Price 24.99 

Na stanie

Share our course