SZKOLENIE: LEAN STARTUP

Wyposaż swoich pracowników w kompetencje prawdziwych innowatorów.

LEAN STARTUP

Co to jest?

Co łączy startupy i duże organizacje? Najczęściej stawiają sobie te same lub bardzo zbliżone cele, jednak kierują się zupełnie innym podejściem do biznesu.

Startupy działają szybko, mają zdolność do natychmiastowych zmian i adaptacji modelu biznesowego bez konieczności angażowania dużych zasobów.

Lean Startup to metoda budowania innowacji oparta na szybkiej weryfikacji założeń pomysłu/produktu lub usługi z rynkiem przy wykorzystaniu minimum zasobów. Zastosowanie startupowych metod realizacji projektów w dużych organizacjach poprawia efektywność realizacji innowacyjnych rozwiązań, redukuje czas wymagany do ich wprowadzenia na rynek, a także obniża ryzyko porażki projektu. Dzięki temu Lean Startup zyskało popularność nie tylko wśród startupowców, ale również w korporacjach. 

O SZKOLENIU LEAN STARTUP

Szkolenie Lean Startup to dynamiczne warsztaty podczas, których uczestnicy poznają w praktyce metodę Lean Startup oraz otrzymują zestaw narzędzi startupowca, które mogą zastosować w innowacyjnych projektach w swojej organizacji. Innymi słowa Twoja firma zyskuje wewnętrznych przedsiębiorców, którzy potrafią rozwijać nowe biznesy i generować nowe źródła przychodów wykorzystując potencjał organizacji oraz robiąc to przy minimum nakładu czasu i inwestycji.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA LEAN STARTUP

Uczestnicy:

  • nauczą się jak generować innowacje z wykorzystaniem metody Lean Startup
  • zrozumieją jak działają startupy, jak rozwijają produkt oraz jak działać w ten sposób w dużej organizacji
  • poznają narzędzia do opracowania i testowania innowacyjnych modeli biznesowych bez angażowania dużych zasobów
  • poznają narzędzia zdobywania informacji zwrotnej i angażowania klientów w proces tworzenia produktu
  • uzyskają sprawność w komunikowaniu opracowanych rozwiązań wewnątrz i na zewnątrz organizacji

„Uczestniczyłem w szkoleniu prowadzonym przez trenerów Startup Academy dla nauczycieli Podstaw Przedsiębiorczości w ramach projektu Akademia Młodego Przedsiębiorcy. Było to jedno z najlepszych i najbardziej inspirujących szkoleń, w których brałem udział. Polecam trenerów Startup Academy jako inspirujących mówców, którzy dzieląc się swoją wiedzą, ułatwiają start w biznesie.”

prof. KRZYSZTOF RYBIŃSKI

CHCESZ WIEDZIEĆ JESZCZE WIĘCEJ?

Napisz do nas lub zadzwoń.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA LEAN STARTUP

Poniższy program może być zmodyfikowany na podstawie badania potrzeb szkoleniowych.

STARTUPOWE TRENDY W ŚWIECIE DUŻYCH ORGANIZACJI

 

WPROWADZENIE DO LEAN STARTUP

Z

LEAN CANVAS

LEAN ENTERPRISE

w

PITCHING

WDRAŻANIE WIEDZY ZE SZKOLENIA

DLACZEGO MY?

Znamy metodę Lean Startup od podszewki. Od ponad 6 lat wspieramy startupy, instytucje publiczne i korporacje różnorodnymi metodami generowania innowacji, w tym Lean Startup. Nasi trenerzy mają niespotykane w Polsce doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń z zakresu Lean Startup. Z naszego know-how skorzystało dotychczas około 15 000 osób. Na szkoleniach prezentujemy liczne realne studia przypadków startupów i firm z polskiego rynku, które wykorzystały Lean Startup do realizacji innowacyjnych oraz zyskownych projektów. Jeżeli Lean Startup, to tylko Startup Academy.

ZAUFALI NAM:

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

POBIERZ BEZPŁATNY INFORMATOR

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz otrzymać zindywidualizowaną ofertę? Napisz lub zadzwoń.

Mateusz Kaliszewski

mateusz@startupacademy.pl
+48 575 701 115