0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Najlepsi praktycy marketingu w Marketingowych wtorkach z CallPage!

Artykuł

Najlepsi praktycy marketingu w Marketingowych wtorkach z CallPage!

Najlepsi praktycy marketingu w Marketingowych wtorkach z CallPage!

CallPage® – firma tworząca wtyczkę, która pozwala na oddzwanianie do odwiedzających stronę internetową w 28 sekund, przygotowała projekt edukacyjny pod nazwą Marketingowe wtorki z CallPage. Od stycznia 2018 roku w każdym tygodniu marketerzy i przedsiębiorcy z całej Polski szkolą się na bezpłatnych webinarach z topowymi ekspertami, m.in. z Pawłem Salą, Arturem Jabłońskim, Michałem Sadowskim i Barbarą Stawarz-Garcíą.

W ramach Marketingowych wtorków z CallPage przygotowano ponad 40 godzin bezpłatnych szkoleń online. Celem projektu jest przekazywanie praktycznej wiedzy z szeroko rozumianego marketingu. Do współpracy zaproszono najlepszych praktyków w Polsce. Do tej pory odbyło się 10 spotkań, podczas których uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat: aktualnych trendów marketingowych, nowości w AdWords, social listeningu, marketing moments, RODO, komunikacji marki na YouTubie, budowania obecności marki w social media, tworzenia prezentacji. Prelegenci dzielą się doświadczeniem, wskazówkami, case studies oraz praktycznymi narzędziami do wykorzystania w różnego typu kampaniach marketingowych. Wydarzeniem specjalnym był wywiad live z Michałem Sadowskim z Brand24.

– Nasze doświadczenie biznesowe pokazuje, że istnieje ogromne zapotrzebowanie wśród marketingowców i właścicieli firm na zdobywanie wiedzy specjalistycznej z zakresu marketingu. Obowiązki zawodowe nie zawsze pozwalają na regularne wyjazdy na konferencje i szkolenia stacjonarne. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować webinary online. Tak jak w przypadku naszego wcześniejszego cyklu, czyli Online Marketing Maratonu, ta forma przekazywania wiedzy okazała się strzałem w dziesiątkę. Do tej pory w Marketingowych wtorkach z CallPage wzięło udział ponad 5 000 osób, co nas bardzo cieszy – mówi Aleksandra Pudlik, koordynatorka projektu Marketingowe wtorki z CallPage.

Spotkania w ramach Marketingowych wtorków z CallPage są bezpłatne. Żeby w nich uczestniczyć, chętni muszą zarejestrować się na stronie projektu. Webinary odbywają się na żywo w każdy wtorek o godzinie 10:00. Podczas spotkań przewidziany jest czas na zadawanie pytań do prowadzących. Nagrania szkoleń są udostępniane uczestnikom za pośrednictwem strony internetowej, dzięki czemu mogą do nich wrócić później.

Najbliższe webinary poprowadzą: Jakub Wolff (The Dust), Artur Jabłoński (arturjablonski.com) i Robert Marczak (Woolet).

Dotychczasowi prelegenci: Jakub Zięcina (CallPage), Krzysztof Marzec (DevaGroup), Mateusz Czech (Brand24), Justyna Matuszak-Leśny i Marcin Marczewski (Resilia), Kamil Borek (LifeTube), Kinga Odziemek (Brainly Bees), Barbara Stawarz-García (HappyContent), Kamil Kozieł (PrezART), Michał Sadowski (Brand24), Paweł Sala (Freshmail).

Partnerami projektu są: MARKETER+, Startup Academy, Semstorm

Strona internetowa projektu: https://www.callpage.pl/marketingowe-wtorki

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Pudlik | aleksandra.pudlik@callpage.io