POSTAW NA ROZWÓJ I INNOWACJE!

Dołącz do spotkań i sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie.

\

27.07.2021 – Generowanie innowacji

\

13.09.2021 – Anatomia sukcesu

\

11.10.2021 – Przedsiębiorca sukcesu

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Startup Academy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zaprasza na cykl bezpłatnych webinarów dla innowatorów i przedsiębiorców w Płocku i okolicach.

Celem spotkań jest 

 zbadanie potrzeb i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców oraz zdiagnozowanie barier, z jakimi się mierzą, skalując swoje przedsięwzięcia.

W ramach programu możesz wziąć udział w warsztatach na temat:

Generowania innowacji i pozyskiwania środków na finansowanie

27.07.2021
w godz. 10:00-13:00

Anatomii sukcesu, czyli jak prowadzić biznes, który rośnie i zarabia

13.09.2021
w godz. 10:00-13:00

Przedsiębiorcy sukcesu - jak nim zostać i pozostać

11.10.2021
w godz. 10:00-13:00

Spotkania to także niepowtarzalna okazja, żeby zapoznać się z Regionalnymi Inteligentnymi Specjalizacjami – obszarami tematycznymi, które są wiodące dla województwa mazowieckiego.

Poznaj obszary inteligentnej specjalizacji

Inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze

Obszar koncentruje się na rozwiązaniach technologicznych prowadzących do optymalizacji, automatyzacji, adaptacyjności lub autonomizacji oraz zapewniania bezpieczeństwa procesów związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw i infrastruktury

Nowoczesny ekosystem biznesowy

Obszar koncentruje się na rozwiązaniach technologicznych, procesach oraz usługach instytucji otoczenia biznesu, które korzystnie wpływają na oddziaływania pomiędzy biznesem a jego otoczeniem.

Bezpieczna żywność

Obszar koncentruje się na zapewnianiu wysokiej jakości produktów rolno- spożywczych, bezpiecznych dla konsumentów i dla środowiska

Wysoka jakość życia

Obszar koncentruje się na rozwiązaniach technologicznych i organizacyjnych ukierunkowanych na rozwój kapitału społecznego i ludzkiego, zapewnienie dostępu do zindywidualizowanej medycyny i profilaktyki chorób, włączenie społeczne oraz przeciwdziałanie negatywnym skutkom polaryzacji rozwojowej regionu oraz wdrażanie innowacji społecznych 

Spotkania poprowadzą doświadczeni eksperci:

Michał Misztal

Poznaj eksperta ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Kacper Różyński

Poznaj eksperta ➞

Jak sam o sobie mówi, jest on jedynym w swoim rodzaju business concierge, który swoją codzienną pracą pomaga firmom wzmagać się z codziennymi wyzwaniami, jakimi stawia przed nimi świat.

Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju.

Następnie objął rolę Growth Manager w Business Link Zebra Tower. To właśnie kontakt z przedsiębiorcami ukierunkował go na to, co chce robić w życiu.

Założyciel kilku firm zajmujących się między innymi usługami marketingowymi, rekrutacją czy headhuntingiem dla startup’ów oraz korporacji, znalezieniem biura czy wybrania dopasowanej formy prowadzenia biznesu.

Realizował takie programy warsztatowe, jak Startup Shaker Junior oraz Business Class.

Jacek Aleksandrowicz

Poznaj eksperta ➞

Jest pionierem przedsiębiorczości i startupów w Polsce. Jest współtwórcą inkubatorów, coworkingu i inwestycji seedowych na polskim rynku. Od 2004 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju największej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie (56 lokalizacji), dzięki którym na rynek trafiło ponad 15 tysięcy startupów. Od 2008 roku kreuje i wdraża strategię rozwoju największej sieci coworków w Polsce Business Link, oferującej przedsiębiorcom ponad 20 tysięcy m2 w 14 lokalizacjach. Od 2009 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju funduszy seedowych AIP Seed Capital (obecnie bValue), które zainwestowały w ponad 120 spółek. Jest mentorem i współtwórcą globalnych sukcesów biznesowych firm takich jak Glov, Call Page, Sidly, Qpony.pl. Doradzał ministrom, był członkiem ciał doradczych w obszarze przedsiębiorczości. Został laureatem wielu nagród. Obecnie realizuje doktorat w dziedzinie finansowania startupów.

Rozwój gospodarczy Twojej okolicy zależy od Ciebie!

Wybierz datę warsztatu i wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Generowanie innowacji
27.07.2021
w godz. 10:00-13:00

Anatomia sukcesu
13.09.2021
w godz. 10:00-13:00

Przedsiębiorca sukcesu
11.10.2021
w godz. 10:00-13:00

Partnerzy