0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

NLab – Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge

Artykuł

NLab – Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge

NLab – Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge

Stany Zjednoczone każdemu z nas kojarzą się z najbardziej rozwiniętym technologicznie i gospodarczo rynkiem. Oczywiście jest to zgodne z prawdą, co zachęca ludzi do zakładania biznesów w tych kraju. Pozycja USA w handlu zagranicznym Polski ciągle wzrasta, to Stany były 13 partnerem Polski w eksporcie. W lipcu 2015 roku doszło do pierwszego spotkania gubernatora stanu Nevada z marszałkiem Sławomirem Sosnowskim, co doprowadziło do nawiązania współpracy i rozwój kontaktów biznesowych pomiędzy środowiskami biznesowymi stanu Nevada oraz lubelskimi przedstawicielami firm. Spotkanie to zaowocowało długofalową współpracą, której jednym z działań jest międzynarodowe wydarzenie zaplanowane na 17 października.

We wtorek 17 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się spotkanie pt. Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge”. Ma ono na celu pogłębienie stosunków biznesowych pomiędzy Lubelszczyzną, a stanem Nevada. Jest to także duża szansa na nawiązanie relacji handlowych pomiędzy USA, co jest dużą szansą dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego.

Podczas wydarzenia będzie kilka paneli dyskusyjnych podczas których będziemy mogli posłuchać o współpracy polsko-amerykańskiej, a także biznesu z nauką. Paneliści będą dyskutować na takie tematy jak :

 • instytucje akceleracyjne / wsparcie biznesu,
 • innowacyjne technologie wodne,
 • innowacje w obszarze gier wideo,
 • systemy autonomiczne dla pojazdów,
 • fotonika.

Agenda wydarzenia poniżej :

agenda-pl-11.10

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, zarejestruj się pod linkiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami tutaj.

Do zobaczenia!