STARTUP ACADEMY – O NAS

KIM JESTEŚMY?

Startup Academy to organizacja wspierająca: młodych przedsiębiorców, którzy chcą wystartować i rozwinąć własny biznes, samorządy, które są gotowe lokalnie szerzyć przedsiębiorczość wśród młodych ludzi oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań oraz generować innowacje stosując narzędzia, metody i  techniki startupowe.

Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoringi, podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego działania,  rozpoczęcia swojej działalności. Przekładamy innowacyjne metody budowania startupów takie jak Lean Startup i Customer Development na lokalny rynek.

Organizujemy programy akceleracyjne przygotowując startupy do kontaktu z inwestorami. Współpracujemy także z dużymi organizacjami m.in. iSpot, innogy, Nutrica, przygotowując kadrę zarządzającą do współpracy ze startupami oraz realizujemy programy wewnętrznej przedsiębiorczości. Pomagamy dużym organizacjom generować innowacje.

Naszą wiedzą dzielimy się także podczas projektów realizowanych we współpracy z samorządami, dużymi firmami oraz parkami naukowo-technologicznymi na terenie całej Polski pomagając setkom startupów wdrażać przełomowe rozwiązania w życie. Zrealizuj z nami innowacyjne projekty wspierające rozwój umiejętności przedsiębiorczych młodych ludzi w Twoim regionie.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

PRAKTYCZNA WIEDZA Z

Nasze programy opieramy o doświadczenie wyniesione ze współpracy z ponad 1000 startupów, wielkimi korporacjami takimi jak: Innogy czy Nutrica oraz samorządami, dla których realizowaliśmy projekty wspierające przedsiębiorczość w ich regionie. W przystępny sposób podajemy najnowsze metodologie budowy startupów dostosowane do grupy docelowej odbiorców oraz lokalnych warunków.

UNIKALNE DOŚWIADCZENIE Z

Startup Academy powstało jako efekt naszej 8-letniej współpracy ze środowiskiem młodych przedsiębiorców. Zbudowaliśmy największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce. Wspieranie startupów to nasza pasja.

Z TYSIĄCE ABSOLWENTÓW

W każdym roku wypuszczamy na rynek tysiące zadowolonych absolwentów naszych szkoleń, warsztatów, eventów czy projektów, którzy już dzień po warsztatach są w stanie wdrożyć nowe rozwiązania w życie rozwijając lub modyfikując swój biznes. Pokazujemy jak w prosty sposób generować innowacje, działać efektywniej i minimalizować ryzyko niepowodzeń.

Z SPRAWDZENI TRENERZY

Trenerzy Startup Academy to eksperci z doświadczeniem wyniesionym z rozwijania własnych startupów lub pracy dla najlepszych firm na rynku. Nie tylko posiadamy wiedzę, ale potrafimy się nią dzielić.

DLA KOGO SĄ NASZE ROZWIĄZANIA?

Ośrodki lokalne, które chcą wdrażać innowacyjne projekty wspierające rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz wspierać w tworzeniu własnych biznesów.

Korporacje oraz duże firmy, które chcą wesprzeć swoje zespoły pracownicze w generowaniu, rozwijaniu pomysłów oraz innowacji przy użyciu technik startupowych.

Startupy i pomysłodawcy

Wszyscy, którzy chcą zainspirować się, wystartować i rozwinąć własny biznes. Prowadzimy od pomysłu przez dotarcie do pierwszych klientów aż do pozyskania finansowania.

GALERIA

Zobacz jak wyglądają nasze projekty i wydarzenia

Skip to content