0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

STARTUP ACADEMY

SKORZYSTAJ Z WIEDZY EKSPERTÓW, DZIAŁAJ EFEKTYWNIE I INNOWACYJNIE

Startup Academy to organizacja wspierająca: młodych przedsiębiorców, którzy chcą wystartować i rozwinąć własny biznes, samorządy, które są gotowe lokalnie szerzyć przedsiębiorczość wśród młodych ludzi oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań oraz generować innowacje stosując narzędzia, metody i  techniki startupowe.

Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoringi, podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego działania,  rozpoczęcia swojej działalności. Przekładamy innowacyjne metody budowania startupów takie jak Lean Startup i Customer Development na lokalny rynek.

Organizujemy programy akceleracyjne przygotowując startupy do kontaktu z inwestorami. Współpracujemy także z dużymi organizacjami m.in. iSpot, innogy, Nutrica, przygotowując kadrę zarządzającą do współpracy ze startupami oraz realizujemy programy wewnętrznej przedsiębiorczości. Pomagamy dużym organizacjom generować innowacje.

Naszą wiedzą dzielimy się także podczas projektów realizowanych we współpracy z samorządami, dużymi firmami oraz parkami naukowo-technologicznymi na terenie całej Polski pomagając setkom startupów wdrażać przełomowe rozwiązania w życie. Zrealizuj z nami innowacyjne projekty wspierające rozwój umiejętności przedsiębiorczych młodych ludzi w Twoim regionie.

Czym się wyróżniamy?

PRAKTYCZNA WIEDZA

Nasz program oparliśmy o doświadczenia wyniesione ze współpracy z ponad 1000 startupów, wielkimi korporacjami takimi jak: Innogy czy Nutrica oraz samorządami, dla których realizowaliśmy projekty wspierające przedsiębiorczość w ich regionie. W przystępny sposób podajemy najnowsze metodologie budowy startupów dostosowane do grupy docelowej odbiorców oraz lokalnych warunków.

UNIKALNE DOŚWIADCZENIE

Startup Academy powstało jako efekt naszej 8-letniej współpracy ze środowiskiem młodych przedsiębiorców. Zbudowaliśmy największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce. Wspieranie startupów to nasza pasja.

preview
TYSIĄCE ABSOLWENTÓW

W każdym roku wypuszczamy na rynek tysiące zadowolonych absolwentów naszych szkoleń, warsztatów, eventów czy projektów, którzy już dzień po warsztatach są w stanie wdrożyć nowe rozwiązania w życie rozwijając lub modyfikując swój biznes. Pokazujemy jak w prosty sposób generować innowacje, działać efektywniej i minimalizować ryzyko niepowodzeń.

SPRAWDZENI TRENERZY

Zajęcia w Startup Academy prowadzą eksperci z doświadczeniem wyniesionym z rozwijania własnych startupów lub pracy dla najlepszych firm na rynku. Nie tylko posiadamy wiedzę, ale potrafimy się nią dzielić.

Certyfikaty VCC

Jesteśmy akredytowaną instytucją edukacyjną oraz partnerem egzaminacyjnym VCC

DLA KOGO SĄ NASZE PROGRAMY?

Klienci indywidualni

Wszyscy, którzy chcą zainspirować się, wystartować i rozwinąć własny biznes. Prowadzimy od pomysłu przez dotarcie do pierwszych klientów aż do pozyskania finansowania.

Więcej informacji

Sektor MŚP

Małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą rozwinąć innowacyjność swojej firmy, poznać nowe umiejętności z obszarów marketingu i sprzedaży czy też uzyskać pomoc ekspertów Startup Academy.

Więcej informacji

Korporacje

Korporacje oraz duże firmy, które chcą wesprzeć swoje zespoły pracownicze w generowaniu, rozwijaniu pomysłów oraz innowacji przy użyciu technik startupowych.

Więcej informacji

Samorządy

Ośrodki lokalne, które chcą wdrażać innowacyjne projekty wspierające rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz wspierać w tworzeniu własnych biznesów.

Więcej informacji

BUDUJEMY EKOSYSTEMY WSPIERAJĄCE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

ZOBACZ jakie projekty realizujemy

Klienci indywidualni

Zobacz jakie projekty realizujemy specjalnie dla Ciebie

Wystartupuj z Prahą

Wydarzenie kierowane do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokazujemy – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji.

Business Insider Academy

Cykl szkoleń kierowany do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu lub chce rozwinąć swoje kompetencje z zakresu marketingu.

Bitwa Startupów

Pierwsze polsko-ukraińskie wydarzenie organizowane przez Startup Academy, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Centrum Invest Group i Startup.Network.

Startupowa Środa

Startupowa Środa, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich którzy mają swój pomysł biznes oraz dla tych, którzy dopiero tego pomysłu poszukują.

Firmy

Zobacz jakie projekty realizowaliśmy dla firm

Value Proposition Canvas i Customer Development dla Innogy

Szkolenie dedykowane dla innogy Polska, które miało na celu zapoznanie uczestników z metodami Volue Proposition Canvas i Consumer Development służącymi do badania potrzeb oraz dostosowania produktów do potrzeb klientów..

iSupport

„iSupport” to unikatowy projekt, który ma na celu edukowanie ambitnych, przedsiębiorczych ludzi w zakresie biznesu i nowych technologii.

Warsztaty dla dietetyków w ramach programu Zdrowo jemy zdrowo rośniemy

Warsztaty dla dietetyków z prowadzenia działalności, podczas których uczestnicy mieli możliwość poznania prawne aspekty prowadzenia działalności, a także zdobywają wiedzę na temat lejka marketingowego, reklamy w Social Media, budowania wizerunku eksperta czy źródeł finansowania swojej działalności gospodarczej.

Samorządy

Zobacz jakie projekty realizowaliśmy dla samorządów

Creative Lab.

Warsztaty biznesowe dla studentów kierunków kreatywnych z lubelskich uczelni wyższych. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę z obszaru zakładania firmy, generowania pomysłów i testowania ich jakości.

Startup Shaker Junior - Biała Podlaska 2017

W listopadzie organizowaliśmy warsztaty biznesowe dla uczniów z Białej Podlaskiej. W dwudniowych warsztatach uczestniczyło 45 uczniów, którzy pogłębili swoją wiedzę z obszarów biznesowych.

Startup Shaker Junior - Konin 2017

Dla uczniów z Konina zorganizowaliśmy warsztaty biznesowe, w trakcie których dowiedzieli się jak można generować pomysły na biznes, poznali techniki marketingowe, a także jak występować przed inwestorami. Program zakończył się uroczystą galą.

Startup Shaker Junior - Racibórz 2017

Warsztaty biznesowe dla uczniów z Raciborza. W trakcie dwudniowych warsztatów powstało aż 11 rozwiązań pod okiem czterech doświadczonych trenerów biznesowych.

Startup Art - wsparcie biznesowe dla kreatywnych

W 2016 roku już po raz trzeci organizujemy program akceleracji dla osób z sektora kreatywnego w szczególności studentów i absolwentów uczelni artystycznych w Warszawie. Warsztaty binzesowe, mentoring i networking czekają na uczestników.

Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej 2017

Cykl warsztatów i szkoleń dla studentów kieleckich uczelni wyższych, które mają na celu pobudzenie przedsiębiorczości wśród uczestników.

STARTUPY NASZYCH ABSOLWENTÓW

POZNAJ NIEKTÓRE Z BIZNESÓW PROWADZONYCH PRZEZ UCZESTNIKÓW NASZYCH WARSZTATÓW

Kurteczki dla najmłodszych

Kurteczki zapewniają swobodę ruchów dziecka, a przy tym chronią przed przesuwaniem się, odsłanianiem małych plecków.

VRide – trenuj tam gdzie chcesz!

VRide to innowacyjny projekt, który łączy w sobie tradycyjny trening na siłowni i odkrywanie uroków miast oczami ich mieszkańców.

WYPRZEDAŻE PRZEZ CAŁY ROK

Zbieraj produkty z ulubionych sklepów w jednym miejscu, a madamSale powie Ci kiedy ich cena została obniżona. Z madamSale już nigdy nie przegapisz żadnej promocji, a ulubione produkty będą w zasięgu ręki.

Bezpieczeństwo w Internecie

Produkcja i personalizacja Ochronnych Nakładek SafePACZ zapewniających użytkownikom laptopów prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.

By cieszyć się latem

Tworzymy stroje kąpielowe. Nasze projekty to połączenie klasycznych, kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i charakterystycznych detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70.

Interaktywne lustra

Polski startup zajmujący się sprzedażą luster interaktywnych, wykorzystywanych jako innowacyjny i skuteczny nośnik marketingowo informacyjny.

Galeria

Zobacz jak wyglądają nasze projekty i wydarzenia

Praca