0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Przemysław Stanisz

Współzałożyciel Mintia.com i NorthStar Consulting

Przemysław Stanisz – Współzałożyciel wielu odnoszących sukcesy przedsiębiorstw na rynku europejskim, pomagających zwiększyć efektywność sprzedaży i marketingu, z ponad szesnastoletnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej. Przeszkolił i trenował setki sprzedawców w całej Ameryce Północnej i Europie. Współpracował ze wszystkimi typami firm – od początkujących startupów, po dojrzałe przedsiębiorstwa, takie jak Deutsche Telekom, Lionbridge, Dotpay itp.

Aktywnie działa w nowych technologiach i społecznościach startupowych w Europie i USA, pracując jako mówca, trener i mentor.

Współzałożyciel Social Movers Hub – organizacji skupiającej się na mentoringu startupów społecznych, organizacji pozarządowych i działów CSR przedsiębiorstw w celu stworzenia lepszego podejścia biznesowego w pomaganiu innym, ale także z uwzględnieniem aspektów społecznych we wszystkich rodzajach operacji biznesowych i technologii skalowania.

Współzałożyciel Hearty Foundation, organizacji pozarządowej pomagającej wypełnić lukę edukacyjną nowych technologii dla grup marginalizowanych (dzieci z rodzin zastępczych, osób niepełnosprawnych czy dzieci z obszarów wiejskich) łącząc ich z mentorami IT – zarówno w celu zdobycia doświadczenia w dziedzinie IT, jak i bycia ich wzorem do naśladowania.

POZNAJ INNYCH TRENERÓW

W Startup Academy warsztaty prowadzą tylko praktycy